Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında annenin börek yaptığını görmek

Kahve falında annenin börek yaptığını görmek iş dünyasında çok büyük bir prestij yakalayacağına, başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, ekonomik olarak büyük darbe alacağına, büyük bir cesaret örneği göstererek ve ya Allah diyerek çok riskli işlere gireceğine, deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine ve Allah’ın izni ve yardımıyla amacına ulaşarak istediğini alacağına, alınacak olan başarılar sayesinde çok saygı duyulacağına, şansının bir türlü dönmeyeceğine, aile bireylerinin birlikte hareket edeceğine, moral ve motivasyon açısından çok iyi bir hale gelineceğine ve ferahlığa çıkılacağına işarettir.

Kahve falında annenin börek yaptığını gördüyseniz:

  • İş hayatınıza veya kariyerinize ilişkin konularda ilerleme kaydedebileceğiniz farklı bir noktadasınız veya bir fırsat yakalamak üzeresiniz.

Kahve falında anneyle börek yapmak hatalarından erken döneceğine, haksızlıklar karşısındaki duruşunu hiçbir zaman bozmayacağına tabir olunur.

Kahve falında annenin börek yaptığını görmek dertlerin bitip huzura erileceğine, ayrılıklar olmadan uyum içinde yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında ıspanaklı peynirli börek görmek eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına, kendisini üzenleri hayatında çok büyük bir mutluluk yaşayarak uzaklaştıracağına ve çok sevineceğine inanılır.

Kahve falında pişmiş börek yemek dertlerin sona ereceğine, sıkıntılı ve sorunlu bir işe girdiği sırada durumunu düzeltmek için birisinden çok büyük miktarda bir borç alacağına, bu borç sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına, çok rahat bir nefes alacağına ve çok huzurlu bir döneme gireceğine tabir olunur.

Kahve falında patatesli börek görmek tatlı yorgunluklar yaşayacağına, zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, kırgın olduğu bir kişi ile arasını düzelteceğine yorulur.

Kahve falında ıspanaklı börek pişirmek fal sahibinin kendisini çaresiz hissederek, bir türlü işin içinden sıyrılamayıp sinirden gözyaşı dökeceğine, ettiği dualar sayesinde kurtulacağına alamet eder.

Kahve falında börek almak uzun bir süreden beri devam eden endişelerini sona erdireceğine, bunun hem meslek hem de özel hayatına darbe vuracağına alamet eder.

Kahve falında pirinçli börek görmek sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda biteceğine, kazancının çok daha fazla olacağına, iş konusunda her zaman kısmetli olunacağına yorulmaktadır.