Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında merhem görmek

Kahve falında merhem görmek sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, yaşamının da düzene gireceğine, büyük bir ferahlama yaşayacağına, kişinin gönlünün ferahlayacağına, sevilen insanlarla araya mesafelerin, dargınlıkların ve çıkar çatışmalarının gireceğine, ancak gerek maddi gerekse manevi sebeplerden ötürü bir türlü bu amaca ulaşılamayacağına, aile hayatındaki muhabbetin artacağına, söz sahibi olacağına, yaşadığı bu güzel olayları unutmayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında merhem gördüyseniz:

  • Her an hayatınızın aşkıyla karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında göze merhem sürmek yakın bir zamanda etrafındaki insanlar ile arasının açılacağına ve gereksiz yere üzüleceğine, işlerindeki ve kazancındaki bolluğun, bereketin ve verimin çoğalacağına yorulur.

Kahve falında yüze merhem sürmek hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine, gelecek ve geçim kaygısının başlayacağına delalettir.

Kahve falında birine merhem sürmek umutsuzluğunun ortadan kalkacağına, gözünün hiç birşeyde kalmayacağına delalettir.

Kahve falında merhem görmek girdiği bir ortaklıktan büyük kayıplar ile çıkacağına, endişe edilen durumların alınacak destek ve yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Kahve falında merhem sürmek keyifli sohbetler edeceğine, artık güzel ve kolay bir hayata kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yaraya merhem görmek çevresindeki insanları kötü işler için kullanacağına, çok büyük çaba sarf edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kara merhem görmek tüm endişe ve üzüntülerinden kurtulacağına, elindeki zenginliğin her geçen gün daha da eriyeceğine, kısa süre içinde büyük borçların altına gireceğine ve sıkıntılarının sürekli artacağına alamet eder.

Kahve falında yüzüne merhem sürmek işlerinin açılacağına ve yüzünün de güleceğine, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına tabir olunur.