Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sandık görmek

Kahve falında sandık görmek başarılı ve kazançlı çalışmalara vesile olacak bazı işlere gireceğine, eğer maddi bir durumsa elinde olan ne kadar para varsa bu kişi için harcayarak daha kötü bir duruma düşmesine ve daha fazla sıkılmasına engel olacağına, sıkıntılarını bir köşeye atacaklarına, aile bireyleri arasındaki bağın daha sıkı bir hal alacağına, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapacağına, birlikte çok büyük bir çalışma ya da bir proje ortaya konulacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, bu sayede uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, bunun kendisine ekonomik sıkıntılarından kurtulması için çare olacağına, kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan herşeyden men edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında sandık gördüyseniz:

  • Maddi durumunuz veya özel evraklarınızı ilgilendiren konular dikkat gerektiriyor.

Kahve falında çeyiz sandık görmek maddi açıdan iyi bir konuma getirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına ve aşkla ve mutlulukla dolu bir ömür geçirileceğine, çok hayırlı ve güzel bir olayla karşılaşacağına delalet eder.

Kahve falında sandık bulmak sorunlarını bu sayede bitireceğine, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına işarettir.

Kahve falında sandıkta elma görmek ancak çok büyük bir zarar görmesine, çok zor bir duruma düşmesine ve büyük üzüntüler yaşamasına rağmen herhangi bir şekilde düzelme olmayacağına, haneye bolluk ve bereket geleceğine rivayet eder.

Kahve falında sandık kilitlemek çok hayırlı günler görüleceğine, insanlara yol göstereceğine işarettir.

Kahve falında kapalı sandık görmek büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, eğlenceli mekânlara gideceğine yorulmaktadır.

Kahve falında hazine sandığı bulmak işlerinde büyük bir ferahlık yaşayacağına, işlerinin ve düzeninin bozulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında altın sandığı görmek daha önemli, büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına, tabiri caizse derin bir oh çekeceğine delalettir.

Kahve falında ayakkabı boya sandığı görmek özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, yeni bir çevre edinileceğine işaret eder.