Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında cebrail aleyhisselamı görmek

Kahve falında cebrail aleyhisselamı görmek yetim sevindireceğine ve düşkün kimselerin elinden tutacağına, çok kısa sürede sevdiğiniz birinden sevindirici bir haber geleceğine, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına ve çok güzel günlerin yaşanacağı zamanların geleceğine, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, kavgalı aile bireyleri ile aralarındaki suların durulacağına, sağlığının da bozulacağına, yaşanacak tatsız bir olaydan ötürü kalp kırıklığı yaşayacağına, kişinin rızkını kazanmak için hiçbir zaman zorlanmayacağına işaret eder.

Kahve falında cebrail aleyhisselamı gördüyseniz:

  • Belirsizlik, hatalar veya aldatılma türünde konular söz konusu olabilir.

Kahve falında cebrail aleyhisselamı görmek var olanlar ile yetinip geçinmeye çalışacağına ancak bir süre sonra bu söylediklerini gerçekleştirmekte zorlanacağına ve yeni işlere gireceğine, yaşamını tamamıyla olumlu yönde değiştireceğine yorulur.

Kahve falında ibrahim aleyhisselamı görmek rakipleri tarafından her zaman kıskanılacağına, ancak zamanında kimseyi dinlemediği için zor günlerinde de yanında hiç kimseyi bulamayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında mehdi aleyhisselamı görmek kendisini çok kötü ve yalnız hissedeceği bir döneme gireceğine, verilen bütün emeğin karşılığının alınacağına rivayet eder.

Kahve falında hızır aleyhisselamın elini öpmek birçok insanla çok uzun süreli tartışmalar yaşayacağına, kendisini hiç olmadığı kadar sıkışmış hissedeceğine, aile içinde büyük bir huzur ve mutluluk duyulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında hızır aleyhisselam konuşmak maddi olarak sorun yaşayan kişilere iş vereceğine, gençlerin ve çocukların okuması için yardımcı olacağına, tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına tabir olunur.

Kahve falında azrail aleyhisselamı görmek rızkının çok daha çeşitli hale geleceğine, ancak o zaman rahat bir nefes alacağına tabir olunur.

Kahve falında yuşa aleyhisselamı görmek geniş ve bol rızık elde edeceğine, Allah katında makbul olacak işlere atılacağına, zor zamanlar geçirileceğine, hayal edilen şeylerden gittikçe uzaklaşılacağına işarettir.

Kahve falında musa aleyhisselamı görmek bir sebeple maddi açıdan zor bir duruma düşüleceğine ve sağlık sorunları ile uğraşılacağına, onlara seve seve bildiklerini aktaracağına delalet eder.