Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında gökyüzünde görmek

Kahve falında gökyüzünde görmek hayırlı ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yolunda bazı adımlar atılacağına, rahat bir yaşama kavuşulacağına, uzun bir zamandan beri istenilen bir şeye sahip olunacağına, aile bireylerinin başını ağrıtan bir konunun çözüm bulacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine, yaptığı çalışmaların beklenenden daha fazla kazanç getireceğine, kıskanç birisini haneden uzaklaştıracağına, kısa sürede başarısının artacağına, kişinin çevresinde zenginliği ile nam salacağına, ayıplanacağına, dışlanacağına ve kötü bir insan olarak görüleceğine, bolluk içinde dilediği gibi güzel ve konforlu bir hayat süreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında gökyüzünde gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda daha dikkatli olmalısınız.

Kahve falında masmavi gökyüzü görmek şansının ve kısmetinin açılacağına, başarısız olacağına, rızık elde etmek için atıldığı işlerde elindekileri de kaybedeceğine tabir olunur.

Kahve falında gökyüzünde dua etmek kurtuluşu bulacağına, çarelere ve çözümlere ulaşacağına, şifa bulacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine, içinde bulunduğu sıkıntılı durumlardan tamamen kurtulacağına yorulur.

Kahve falında gökyüzünden aşağıya inmek çok zor zamanlar geçirileceğine sorunların ve sıkıntıların günden güne artacağına, fikirlerinin çatışacağına alamet eder.

Kahve falında gökyüzünde timsah görmek sorumluluk alacağına, daha fazlası olsun diye değil, Allah’ın kendisine verdiklerini rahatça yemeyi nasip etmesi doğrultusunda hareket edeceğine işarettir.

Kahve falında gökyüzünden yere düşmek büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, çok ünlü bir kişi olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında gökyüzü mavisi görmek mutluluğun ve huzurun gün geçtikçe artacağına, iş dünyasında çok sağlam ve sarsılmaz bir mevki edinileceğine, yaşamına renk geleceğine ve kısmetinin çoğalacağına delalettir.

Kahve falında gökyüzünde beyaz at görmek karamsar ruh halinden kurtulacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak ve işlerini sıkıntıya sokacak olan bir durumu ortadan kaldırmak için sahip olduğu bilgileri kullanacağına alamet eder.

Kahve falında gökyüzünde parıltı görmek attığı bu adım sayesinde işlerinin birçok insanın dikkatini çekeceğine, büyük sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına delalettir.