Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında boş kap görmek

Kahve falında boş kap görmek kişinin kendisini çirkin ve bitkin bir şekilde görmesi ise, kısmetinin bir süre daha istediği gibi olmayacağına, kurulu düzenin bozulmasına sebep olacak bazı olaylar yaşanacağına, gönül işlerinden mutluluk bulacağına, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, huzuru yakalayacağına ve hayatının yolunda gideceğine, çok hayırlı ve büyük kazançlar sağlayacak adımlar atılacağına, iki tarafın da çok sevineceğine, iş hayatında ve eğitim hayatında sorunlar yaşayacağına, ruhun ve kalbin rahat edeceğine, başarının adım adım yaklaşacağına, işlediği günahların tekrar işlenmemesi koşulu ile affedileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında boş kap gördüyseniz:

  • Arkadaşlarınızla veya ailenizle zaman geçirebilir veya planlar yapabilirsiniz.

Kahve falında boş kap görmek şartlar ne olursa olsun her şekilde dik duracağına, falı kapatan kişinin kazancının artacağına ve daha karlı işlere gireceğine alamet eder.

Kahve falında kabeyi boş görmek çekilen acıların unutulacağına, hayırsız ve gereksiz kişilerle muhatap olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında boşa akan musluğu kapatmak yaşanacak tatsızlıklar yüzünden zor zamanlar geçirileceğine, kardeşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, gözlerindeki yaşın kuruyacağına delalettir.

Kahve falında boş kahve fincanı görmek herkes tarafından konuşulan biri olunacağına, zahmet veren işlerin artacağına alamet eder.

Kahve falında boşanacağını söylemek şifa bulacağına, kurtuluşa ereceğine, uğursuz kişiler ve olaylarla karşılaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında odayı boş görmek üzerine düşen bazı çalışmaları yakın zamanda gerçekleştireceğine, iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında boş içki şişesi görmek kişinin afiyette kalacağına, yaşanacak olumsuzluklardan sonra kişinin tüm çevresini yeni baştan düzenleyeceğine rivayet eder.

Kahve falında boş diş görmek daha kolay bir hayata kavuşacağına, yeni işlere atılacağına, sermaye elde edeceğine, günbegün daha büyük kazanç elde edileceğine inanılır.