Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hacca giderken görmek

Kahve falında hacca giderken görmek aksine büyük zarar görülmesine sebep olacağına, çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine, atılan adımların büyük başarılar getireceğine ve uzun zamandan beri devam eden sorunların çözüm bulacağına, iş hayatı içerisinde insanlara vefa gösterileceğine, uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, arzu ve isteklerinin gerçekleşmesine, tatsız durumların yaşanacağına ve bu yüzden başın derde gireceğine, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına delalettir.

Kahve falında hacca giderken gördüyseniz:

  • Disiplinli olmanızın karşılığını göreceksiniz.

Kahve falında annesini hacca giderken görmek sağlıklı iken hastalıklar geleceğine ve hastayken hastalığın ilerleyeceğine ve çok büyük sorunların yaşanacağına, rakiplerini geride bırakacağına, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine delalet eder.

Kahve falında hacca giderken ölmek sermayesinin boşa gideceğine, işlerinin sarpa saracağına, saygı duyduğu ve önemsediği biri haline geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ölmüş kişiyi hacca giderken görmek rakiplerini mağlup edeceğine, neşeleneceğine, yarınlarına umutla bakacağına rivayet eder.

Kahve falında anne babayı hacca giderken görmek rızkının ve kazancının bollaşacağına, sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında başka birini hacca giderken görmek sosyal konumunun değişeceğine, hayırlı ve iyi kalpli bir kısmet ile dünyaevine girileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında hacca giderken ağlamak hayırlı bir iş için bazı arkadaşlardan destek alınacağına, maddi zarara uğrayacağına, yılların emeğini ve birikimini de böylece kaybedeceğine inanılır.

Kahve falında komşusunu hacca giderken görmek şansın önünün kesileceğine çalışmaların kötüleneceğine ve kısmete mani olunacağına, gün geçtikçe hayat içerisinde çok daha zor durumlar ile karşılaşacağına ve eline geçen bir miktar para ile de çok zor bir şekilde geçinebileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ölüyü hacca giderken görmek hem eğleneceğine, dileklerin ve duaların kabul olacağına, hastalıkların biteceğine işaret eder.