Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında az akan su görmek

Kahve falında az akan su görmek yakın bir kişinin kendisine duyulan güveni suistimal edeceğine, rakiplerin işine gelecek bir konuda bazı sırları açıklayacağına, rahatsızlık veren bir durumdan kurtulup kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, onun her zaman başında olacağına, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi gerektiğine, bu şekilde devam ederse eğer birçok başarı kazanacağına, çekilen sıkıntıların karşılığını en iyi şekilde alacak olan fal sahibinin dertsiz bir sürece gireceğine, uzun bir zamandan beri ertelenen hayallerin gerçekleştirilmesi için çeşitli adımlar atılacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve çok büyük arzu duyduğu şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, sevinçli bir haber alınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında az akan su gördüyseniz:

  • Mevcut iş ya da bağlantılarınızdan neler beklediğinizi daha detaylı düşünebilirsiniz.

Kahve falında borudan akan su görmek rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, hayatıyla ilgili kararlar almadan önce muhakkak ailesine danışacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında akan su içinde yürümek inanarak destekleyenlerin de yüzünü kara çıkarmayacağına, huzursuz ve mutsuz günlerin geride kalacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çamurlu akan su görmek dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına ve onlarla hep iyi geçineceğine, para sıkıntısı çekmeden, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına inanılır.

Kahve falında akan suyu görmek mal mülk sahibi olacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, ruhunu güzelleştireceğine, onu dingin, keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına işaret eder.

Kahve falında şelale gibi akan su görmek uzun soluklu bir çalışmanın yarıda kesileceğine ya da askıya alınmak zorunda kalınacağına, çevresindeki güzel, iyi kalpli ve hayırlı insan sayısının da artacağına delalet eder.

Kahve falında akan bulanık su görmek eşiyle bazı konularda ters düşeceğine, böylece yaşanan uykusuz gecelerin biteceğine, eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında gür akan su görmek evinde tenceresinin hep kaynayacağına, onlar adına aç insanları doyuracağına işaret eder.

Kahve falında akan suyla abdest almak korkularının, endişelerinin, borçlarının, yaşam zorluklarının, imkânsızlıklarının biteceğine, karşısına hayırlı kapıların açılacağına, bir sebeple çok zor zamanlar geçireceğine, kendisini bu duruma düşüren kişiler ile irtibatını tamamen keseceğine, yaptıkları şeylerden ötürü fal sahibinin büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına yorulmaktadır.