Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birine çimdik atmak

Kahve falında birine çimdik atmak şansının yeni işler konusunda ileri gideceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, kişinin ağız tadının ve rahatının yerine geleceğine, gayrimenkul işiyle ilgili bir ortaklık kurulacağına, zarar edilen işlerin kara geçirileceğine, sevilen kişilerden alınacak güzel haberler ile çok mutlu olunacağına, en büyük sorununun bile tatlılıkla hallolacağına, dertlerin ardı ardına ortaya çıkacağına, ekmeksiz kalacağına, duygularını açığa vuracağına, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında birine çimdik atmak gördüyseniz:

  • Farklılıkları belirtip yolunuza devam edin.

Kahve falında çimdik atmak mal kayıpları da yaşayacağına, verilen sözlerin tutulacağına, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine delalettir.

Kahve falında birine çimdik atmak kişinin evliliğinde mutluluğun daim olacağına, yeni yerler göreceğine ve yeni arkadaşlıklar kuracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kıza tokat atmak kendisini işine veremeyeceğine, başarısızlığa düşeceğine ve hüsran yaşayacağına, elindeki birikimleri değerlendirip yeni bir ev satın alacağına işarettir.

Kahve falında yere ekmek atmak ancak sabır göstermesi sayesinde sorunların çok hayırlı ve başarılı bir şekilde çözüme kavuşacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, işlerinin her zamankinden daha güzel olacağına rivayet eder.

Kahve falında çok kahkaha atmak duymadığı sözleri duyacağına, kendi elleri ile hayatını mutsuz bir şekle sokacağına delalettir.

Kahve falında baykuşa taş atmak aklındaki planları, projeleri ortaya çıkarmakta güçlüklerle karşılaşacağına, uzun zamandan beri beklenen bir haberin yakın bir zamanda alınacağına ve bu sayede çok daha düzgün ve yükselen bir performans gösterileceğine delalet eder.

Kahve falında yüze kezzap atmak yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu olunacağına, girdiği işlerde herkesin imrenerek ve kıskanarak bakacağı bazı çalışmalara imza atacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yumurtaya tuz atmak gerek işle ilgili gerek sosyal hayatla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına, fal sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine rivayet etmektedir.