Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birader görmek

Kahve falında birader görmek büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına ve refaha ereceğine, ardından işle ilgili olarak kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine,  yakın bir akrabanın vesile olduğu bir arkadaşlığın evlilikle sonlanacağına, çok iyi giden işlerin duracağına, maddi ve manevi olarak sevineceğine ve rahata ereceğine, birikimleri ile araba veya ev gibi bir yatırım yapacağına, mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine, çok zor durumlara düşeceğine ve elinde avucunda olan malı elinden çıkarmak zorunda kalacağına, sorunlu bir kişi ile kurulmuş olan ortaklıktan ötürü günden güne daha büyük bir darboğaza düşüleceğine, çıkılan seyahatten hayırlısıyla dönüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında birader gördüyseniz:

  • Diğerlerinin fikir veya önerilerinden çok kendinizinkilere odaklanmanızda fayda var.

Kahve falında arkadaşının bira içtiğini görmek çok kötü günler geçireceğine, hiç olmadığı kadar zarar edeceğine, kazancının büyük kısmını uğradığı zararları kapatmak için harcayacağına, pek çok kimseye yardımlarda bulunacağına işaret eder.

Kahve falında bira doldurmak bütün bu yaşananların da cesaretinin kırılmasına, umutlarının bitmesine sebep olacağına, yanlış işler yapacağına ve günahkâr kimse haline geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında okulda bira içmek eline çok hayırlı fırsatlar geçeceğine, hata yapmaya deva etmesi halinde hem ailesine, hem de kendisine manevi açıdan zarar vereceğine işaret eder.

Kahve falında bira içmek sarhoş olmak keyfiyette ve esenlik içinde olacağına, çekemeyen kişiler ile tartışmalar yaşanacağına, atılan adımların istenmeyen sonuçlar doğuracağına, tutarsız ve haksız bazı olaylar yüzünden aile bireyleri arasında bazı sorunların ve kırgınlıkların yaşanacağına, bu yüzden zorluklara düşüleceğine delalettir.

Kahve falında birayı dökmek kırgınlıkların ve küskünlüklerin aşılacağına, yaşadığı sorunların çözümü için çok olumlu adımlar atıp ortaya çıkan üzüntülü durumların son bulacağına ve çok büyük kazançlar elde edip huzurlu bir hayat süreceğine rivayet eder.

Kahve falında sıcak bira içmek hayatının bir anda olumlu bir yönde değişme göstereceğine, bazı konser etkinliklerine katılacağına ya da sinema filmi izleyeceğine delalet eder.

Kahve falında bira vermek olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine yorulur.

Kahve falında bir yudum bira içmek şifa bulacağına, kurtuluşa ereceğine, sorunların kısa zaman içinde zorluk çekmeden çözüm bulacağına alamet etmektedir.