Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bir yerde kapalı kalmak

Kahve falında bir yerde kapalı kalmak bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine, yaptığı işlerin günbegün artacağına, kirli işlere bulaşacağına, kendini tehlikelere atacağına ve hatalar yapacağı bir dönem geçireceğine, eğleneceğine, keyifleneceğine ve sevdiği kişi ile baş başa olup uzun saatler geçireceğine, onu doyasıya yaşayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zamanda sona ereceğine, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına ve maddi olarak da büyük destek vereceğine, fal sahibinin işe girmesi ile birlikte çok rahat edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bir yerde kapalı kalmak gördüyseniz:

  • Hangisini tercih etseniz diğeri sizi üzecek gibi görünüyor.

Kahve falında bir yerde kapalı kalmak özel hayatında mutlu olup, eğer bekarsa sevdiği ile evleneceğine, doyasıya hasret gidereceğine alamet eder.

Kahve falında kapalı yerde kalmak talihsiz bir durumla karşı karşıya kalınacağına, kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine yorulur.

Kahve falında kapalı bir yerde kalmak yeni ve isabetli adımlar atılacağına, uzun zamandan beri süren işsizliğin sona ereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bir evde kapalı kalmak aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine, çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine tabir olunur.

Kahve falında camide kapalı kalmak sıkıntılarından ve dertlerinden kurtuluşa erileceğine, açılan kapıların büyük hayırlar getireceğine, zenginliğe sahip olunacağına, yersiz yere suçlanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kapalı alanda kalmak sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına, yakın zamanda başınıza bazı sıkıntılar geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında okulda kapalı kalmak neşesinin, keyfinin ve huzurunun kaçacağına, bir sebeple kendisine yardımcı olması gerektiğine ve o zaman herhangi bir sorun ile karşılaşmadan problemlerinin çözüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kapalı odada kalmak hayatında olumlu gelişmeler yaşanacağına, kendisini çok büyük bir ferahlığa taşıyacak bir proje gerçekleştireceğine işarettir.