Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında besmele görmek

Kahve falında besmele görmek yakın zamanda ev ya da araba alacağına, parasının değerini bilerek hareket edeceğine, işinden geri kalacağına, hayatı içinde ister istemez bazı kritik durumlar ile karşılaşacağına, yapılan bir hatanın kendini bilmez bazı kişiler yüzünden kötü amaçlar için kullanılacağına, çok güzel ve rahat bir hayata adım atılacağına, duyulan üzüntü ve yardıma ihtiyacı olan insanlara Allah’ın izni ile en iyi şekilde yardım edileceğine, planlı ve programlı davranacağına bu sayede de istediği başarıyı ve kazancı da elde edeceğine, alacağı bazı haberler ile sorunlarından hızlı bir şekilde kurtulacağına, geçimini zorluk ve zahmet çekmeden, kolay yollardan kazanacağına, mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine tabir olunur.

Kahve falında besmele gördüyseniz:

  • Çoğu insan kendisini köşeye sıkışmış, hoşnutsuz veya bitkin hissediyor olabilir.

Kahve falında mezarlıkta besmele çekmek hayırlı işlere girileceğine, hayatının kötüye doğru gideceğine yorulur.

Kahve falında tesbihle besmele çekmek sorunların ve sıkıntıların daha fazla büyümesine engel olacağına, oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine, uğraşacağı bir meşgalesinin kalmayacağına tabir olunur.

Kahve falında deprem olurken besmele çekmek aldığı haberler sayesinde çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine ve sıkıntılarının son bulacağına, kişinin keyfinin yerine geleceğine delalettir.

Kahve falında besmele okumak karşısına çıkan güzel fırsatlar sayesinde hayatının tamamen değişeceğine, çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, sevimsiz bir kişi ile iş yapmak zorunda kalınacağına yorulmaktadır.

Kahve falında arapça besmele görmek bir sebeple kısa süreli de olsa bir ayrılık yaşanacağına, çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına ve büyük bir üzüntü yaşayarak nerede hata yapıldığının düşünüleceğine, ilk etapta biraz şaşkınlık yaşasa bile daha sonra çok daha rahatlayacağına, kendisini bu topluluğa yakın göreceğine delalet eder.

Kahve falında sürekli besmele okumak malının da hiç olacağına, çok sağlıklı ve sıhhatli biri olunacağına rivayet eder.

Kahve falında cin görüp besmele çekmek bir sebeple kendisini çok büyük bir sıkıntının içinde bulacağına, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine alamet eder.

Kahve falında besmele dinlemek gideceği bir yolculuktan ya da yapacağı bir işten sonra yalnız kalmak için bir yere gideceğine, verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine inanılır.