Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında emlak görmek

Kahve falında emlak görmek ancak akrabalarından birinin destek vermesi sayesinde çok iyi bir hal alacağına, sorunların gittikçe artacağına, sevilen ve güvenilen biriyle girilecek bir tartışma sonrasında tüm görüşmelerin kesileceğine, en tepkedeki kimse olacağına, bunun ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına ve sahip olduğu ünvana yakışır şekilde kazanç elde edeceğine, hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine, malının büyük bir kısmını zarar edeceğine, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar ile yüzleşmesi gerekeceğine, alınan bir iş teklifinden ötürü gurbete çıkılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında emlak gördüyseniz:

  • Bazı konularda onaylanmayı beklemekten vazgeçip, sizin için en önemli hedefinizi başarmaya odaklanmanız gerekiyor.

Kahve falında emlak dükkanı görmek rahat yüzü göreceğine, yeni lezzetlerin tadına varacağına, zor ve sıkıntılı günler geçirileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında emlak görmek çok uzun bir süre boyunca akrabalarla arasına mesafe koyacağına, sıkıntıların çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Kahve falında emlak satmak aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine, yorgunluğun atılacağı ve yeni iş fikirleri ile dönüleceği bir tatile çıkılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında emlakçı olduğunu görmek hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, imkân sahibi olacağına, gelirinin çok verimli ve bereketli olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında emlakçılık yapmak kendine olan öz güvenini kaybedeceğine ve bir daha cesaret edip büyük adımlar atamayacağına, aşırı bencil davranarak sevdiklerini üzeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında emlakçıdan ev almak kırılan yaşam hevesinin yerine geleceğine, eş, dost ya da akraba ile ilgili olarak alınacak kötü haberlerden ötürü çok zor zamanlar geçirileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında emlakçı görmek zor işlerin çok büyük bir kolaylık sayesinde çözüme kavuşacağına, büyük bir başarının elde edileceğine, hiç sıkıntı çekilmeden rahata erileceğine yorulur.

Kahve falında emlakçı olmak maddi olarak da manevi olarak da kendisini tatmin ve memnun edecek kazanımlar elde edeceğine, bazı borçlar yüzünden prestij kaybı yaşanacağına rivayet eder.