Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında boş para kasası görmek

Kahve falında boş para kasası görmek hep aradığı rahatlığa ve kolaylığa kavuşacağına, rahatlığa ve esenliğe kavuşacağına, sevinç ve mutluluğa, parasal ferahlığa çıkılacağına, refaha erişileceğine, onun sayesinde iş ve ekmek elde edeceğine, kariyer edineceğine yorulur ve bu kişinin kendisi için şans olacağına, iş yerinde istediği makama terfi edileceğine ve hayal ettiği şeylere kavuşacağına, işinden geri kalacağına, bu durumun tüm düzenini, planlarını, işlerini ve hayatını alt üst edeceğine, korkularının, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına tabir olunur.

Kahve falında boş para kasası gördüyseniz:

  • İş hayatınızda gereksiz riskler alabilir, ani olaylar veya ani çıkışlar nedeniyle sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Kahve falında boş para kasası görmek başarılı bir kişi olunacağına, güzel ve kötü duyguların birarada yaşanacağına ve çok güzel olayların baş göstereceğine yorulur.

Kahve falında boş sebze kasası görmek eğer hayatı zaten yolunda gidiyor ve olumlu şekilde sürüyorsa bundan sonrasında da sıkıntıya ve zorluğa düşmeyeceğine, endişe ettiği konuların teker teker çözüme kavuşacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine delalet eder.

Kahve falında boş kasa görmek şifa ve ilaç bulacağına, bu sayede ruhunun da, bedeninin de iyileşeceğine, toplum tarafından el üstünde tutulup saygı ve hürmet göreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında boş meyve kasası görmek bütçesinde çok uzun süre onarılmayacak açıklar meydana geleceğine, işinize ve hanenize bereket geleceğine inanılır.

Kahve falında kasadan para almak kazancın eskisine oranla daha da artacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, işlerin düzene gireceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, işlerinin yoluna gireceğine tabir olunur.

Kahve falında kasaya para koymak hem ticaret hem de aile hayatında huzurunun baki olacağına, tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine yorulur.

Kahve falında kasadan para çalmak hem insanların sevgisini ve saygısını kazanacağına, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına ve işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine alamet eder.

Kahve falında kasadan para çaldığını görmek ancak bu durumları etrafındaki bazı kişilerin vereceği destek sayesinde ortadan kaldıracağına, bazı sıkıntılarından kurtulmasını sağlayacağına rivayet etmektedir.