Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında küçük renkli yılan görmek

Kahve falında küçük renkli yılan görmek hilekar ve zayıf tanıdığa, gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine, işlerinin kısa bir zaman sonra bozulacağına, keyfin ve huzurun yerine geleceğine, ancak doğru zamanda yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, huzura, keyfe, sağlığa ve ağız tadına kavuşacağına, sinsi bir düşmanınızın farkına varacağınıza, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, kazancın artacağına ve huzurlu, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında küçük renkli yılan gördüyseniz:

  • Oldukça önemli bir karar vermek ya da tercihte bulunmak durumunda kalmanız olasıdır.

Kahve falında küçük renkli yılan görmek mutlu olacağına deyim yerindeyse adeta ayaklarının yerden kesilmiş gibi hissedeceğine, kişinin başkaları ile muhabbetinin artacağına inanılır.

Kahve falında renkli küçük yılan görmek kişinin gaflet ve delalete düşeceğine, başı sıkışan bir akrabaya yardım eli uzatılacağına delalet eder.

Kahve falında küçük renkli taşlar görmek kazanca ve ekmeğe kavuşacağına dolayısıyla da rahata ereceğine, hiç beklemediği bir yerden para geleceğine ve çok iyi bir yere terfi alacağına işarettir.

Kahve falında renkli küçük taşlar görmek iş yerinde üst yönetimde kendisine yere bulacağına, birçok sorunla karşı karşıya kalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında renkli küçük balıklar görmek aile büyüklerinin takdirinin kazanılacağına, işlerin yolundan çıkacağına işaret etmektedir.

Kahve falında renkli küçük balık görmek özellikle bu dönemde alacağı kararlardan dolayı ileriki zamanlarda pişmanlık veya sıkıntı duyacağına, rahata ereceğine işarettir.

Kahve falında küçük renkli balık görmek moral bozukluğu nedeni ile bir süreliğine her şeyi askıya alacağına, işlerin açılacağına, aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine işarettir.

Kahve falında küçük renkli balıklar görmek sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, uykusuz geceler yaşayacağına ve işlerinde bir türlü doğru kararları veremeyeceğine delalet eder.