Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bi kese altın görmek

Kahve falında bi kese altın görmek çalışmalarının yarıda kalacağına, ilişkiye huzurun geleceğine, her açıdan eski hayatından çok daha iyi bir duruma girip, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, işinin ehli olan ve en tepedeki kişilerle hareket edip, hem tecrübe hem de sermaye kazanacağına, etrafındaki insanlardan bir kısmı tarafından dışlanacağına, aynı sorunlardan muzdarip olunan kişiler ile biraraya gelineceğine, kısmetlerinin bol olacağına, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine işarettir.

Kahve falında bi kese altın gördüyseniz:

  • Bazı yatırımlar mevcut yaşam tarzınızda istikrar sağlamanıza yardım edecek değişikliklere neden olabilir.

Kahve falında altın kese görmek herkesi kendi gibi zannedeceğine, büyük mutluluklar yaşanacak ve güzel haberler alınacak bir döneme girileceğine tabir olunur.

Kahve falında kese dolusu altın görmek yarar sağlayanların ise çok küçük bir kazanç getireceğine, ancak yakın bir zaman içinde işlerinin ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına işaret eder.

Kahve falında kırmızı kese içinde altın görmek ortaya konulacak olan çalışmaların ve projelerin hayır getireceğine, yaşadığı sorunlar yüzünden psikolojisinin bozulacağına, sevdikleri ile arasının açılacağına ve zor zamanlar geçireceğine işaret eder.

Kahve falında altın kesesi görmek arka arkaya hoşluklarla karşılaşacağına, uzun süreden beri ödenen bir borcun gelecek bir toplu para ile ödeneceğine inanılır.

Kahve falında altın dolu kese görmek mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına, sorunlu zamanlar geçireceğine rivayet eder.

Kahve falında bir kese altın almak birbir türlü sorunla boğuşmak zorunda kalınacağına, geçmişte büyük husumetler yaşanan kimselerle barış imzalanacağına inanılır.

Kahve falında bir kese altın görmek maddi ve manevi olarak sevineceğine, evinden işine, işinden evine gidip geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kese altın görmek darlık ve yokluk çekmeyeceğine, neşeleneceğine, yarınlarına umutla bakacağına yorulur.