Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ağzı yanmak

Kahve falında ağzı yanmak kişinin yaşam şeklinin, alışkanlıklarının, hayata bakışının, düşüncelerinin, inandıklarının ve savunduklarının değişeceğine, onların ahını alacak sözler edeceğine ya da hareketler de bulunacağına, çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, esenlik bulacağına, rahata ereceğine, aile bireyleri arasında birlik ve beraberliğin sağlanacağına, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü fal sahibinin tövbe istiğfar edeceğine ve karşılaştığı üzücü olaylardan ötürü yardıma muhtaç insanlara destek olacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine ve mutlu olunacağına, bir sağlık sorunu konusunda tedavi amaçlı bir yolculuğa çıkılacağına, eş, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde yeni çalışmalar ve projeler ortaya konulacağına ve verilen bir söz üzerine büyük mutluluk verecek bir sürpriz yapılacağına rivayet eder.

Kahve falında ağzı yanmak gördüyseniz:

  • Her şeyi akışa bırakın.

Kahve falında ağzı yanmak mutlu ve huzurlu hissedeceğine, bir sebeple uzunca bir süre sorunlu zamanlar geçirileceğine, iş hayatını bozmak isteyen kişilerle karşı karşıya kalınacağına işarettir.

Kahve falında sıcak sudan yanmak şifa bulacağına, kurtuluşa ereceğine, aralarında pürüz varsa da konuşarak tatlıya bağlanacağına yorulur.

Kahve falında yangında yanmak yapılan hatanın düzeltilmesi için çok uğraşılmasına rağmen bir türlü düzelmeyeceğine ve çok büyük maddi zararlara uğranacağına, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ateşten yanmak diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine, aile bireylerinin birbirlerine verecekleri destekler sayesinde işlerin eskisinden daha iyi ve daha büyük bir hale dönüşeceğine rivayet eder.

Kahve falında fırında yanmak gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, zamansız bir ayrılık haberi alınacağına tabir olunur.

Kahve falında saçı yanmak sıkıntılarının bir bir çözüleceğine, kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına yorulur.

Kahve falında ceketi yanmak makbul olmayan işler yapacağına, atılacak adımlar sayesinde iş ile ilgili konularda hep bir adım önde olunacağına, yaşanan üzüntülerin son bulacağına, stresten uzaklaşılacağına, çok daha hayırlı yollara girileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında elleri yanmak rahat bir hayat sağlayacağına, yardımda bulunacağına alamet eder.