Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dolu su görmek

Kahve falında dolu su görmek huzurunun yerinde olacağına, kolaylıklara kavuşacağına, maddi açıdan uğranan zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine, kısmetlerinin artacağına, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, falı kapatan kişinin kendisi işini kuracağına, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında dolu su gördüyseniz:

  • Masa üzerinde veya sözde kuvvetli görünen ya da isteksiz veya belli belirsiz planlar yapmak yerine, yol haritanızı hazırlarken ya da oyun planınızı kurarken en ince detaya kadar hesaplamanız gerekiyor.

Kahve falında dolu su bardağı görmek yediğine ve içtiğine özen göstereceğine, işlerinin açılmasıyla gelirinin bir anda ikiye katlanacağına, borcunun tamamen sıfırlanacağına ve kara geçip artık para biriktirip, yatırım yapabilme imkânı elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında su dolu bardak kırmak çok büyük kötülemeler yapılacağına, işlerinin engellenmeye çalışılacağına ve uzun zamandan beri emek verdiği şeylere teker teker zarar verileceğine, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok büyük bir sıkıntı çekmeden kavuşacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine işarettir.

Kahve falında su dolu ev görmek zarar edilecek bir işten verilecek kararlar sayesinde kazanç elde edileceğine, neşesinin de yerine geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında içi su dolu leğen görmek çevresindekilere karşı vefasızlık edeceğine, onları gücendireceğine ve çok kıracağına, gergin ve baskı içinde zor günler geçireceğine tabir olunur.

Kahve falında içi su dolu bidon görmek kişinin hem sağlığının hem de neşesinin bozulacağına, işlerinin de bir düzene oturacağına delalet etmektedir.

Kahve falında su dolu küp görmek kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına, anne baba hayır dualarının alınacağına, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, çok üzüntülü ve endişeli olaylar ile karşılaşılacağına ve ruhsal olarak çok kötü durumlara düşeceğine yorulur.

Kahve falında su dolu testi görmek çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine ve kara kara düşünmeye başlanacağına, büyük yatırımlar gerçekleştirileceğine ve elde edilen kazançlar sayesinde bir işe sahip olunacağına tabir olunur.

Kahve falında su dolu havuza girmek hiç beklenmeyen bazı sıkıntıların başgöstereceğine, yapılan onca şeye rağmen işlerin duracağına, ticaretinin ilerleyeceğine işarettir.