Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında banknot görmek

Kahve falında banknot görmek büyük sıkıntılar yaşayacağına ve iş hayatı içindeki başarıların değerini yitireceğine, çok büyük sorunlar yaşayıp yakın bir zaman içerisinde çok rahatsız durumlar ile karşı karşıya kalacağına, rızkının tam olarak kesilmeyeceğine, dertlerinden arınacağına, rızkının da genişleyeceğine, kişinin psikolojik olarak çok etkilenip bir müddet içine kapanacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine ve ferahlığa çıkacağına, önünün açık olacağına, gelecekte yüzünün güleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında banknot gördüyseniz:

  • Geleceğe yönelik girişimlerden veya yatırımlarda bulunmaktan kaçınmalısınız.

Kahve falında yeni banknot görmek kazancın ortaya konacak olan projeler sayesinde artacağına, içinin ve kafasının rahatlayacağına, keyfinin ve yaşam enerjisinin yerine geleceğine işarettir.

Kahve falında banknot görmek kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına, eğer hayırlı bir şey değilse sıkıntı çekeceğine delalettir.

Kahve falında kağıt banknot görmek kısa süreli de olsa rahat bir hayat yaşanacağına, aşk hayatının çok güzel bir hal alacağına tabir olunur.

Kahve falında yeşil banknot görmek elini attığı her işten alnının akı ile çıkacağına ve üstüne bir de kar edeceğine, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına ve içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında banknot para vermek çok büyük girişimlerde bulunularak hem kazanç elde etmeye hem de işleri düzeltmeye çalışılacağına, işlerinde arklı bir aşamaya geçeceğine, uzun bir zamandan beri istediği bazı hayallerine yakında kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında banknot para görmek her zaman merhametli biri olarak davranılacağına, sorunların tek kalemde silineceğine, ferahlığa çıkılacağına alamet eder.

Kahve falında banknot paralar görmek gururlu bir hayat süreceğine, büyük bir karar verileceğine delalettir.