Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kümes görmek

Kahve falında kümes görmek özellikle bu dönemde alacağı kararlardan dolayı ileriki zamanlarda pişmanlık veya sıkıntı duyacağına, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına, eşinin her zaman kendisine saygı göstereceğine, yönetici makamına geleceğine, bir sebeple çok büyük zarar edileceğine, geçim derdine gireceğine, aile içindeki huzurun ve iyi geçiminin de bozulacağına, büyük bir emek vererek ve çok büyük azim göstererek başarıya ulaşacağına, gücünü ve itibarını geri kazanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kümes gördüyseniz:

  • Hedeflerinize ulaşmak için çıtayı yükseltebilirsiniz.

Kahve falında başkasının kümesinden yumurta toplamak yakın bir arkadaşla ters düşüleceğine, haksız kazanç elde eden bir kişi ile uğraşmak zorunda kalınacağına, fal sahibinin rahatının ve keyfinin bozulacağına, bir süre insanlardan uzak olmak isteyeceğine delalettir.

Kahve falında kümeste horoz görmek keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, onun peşinden çok koşup, çok yorulacağına işaret eder.

Kahve falında kümeste tavuk görmek sıkıntıdan sonra feraha erileceğine, aydınlık günlerin yakında olduğuna, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, aksiliklerin ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kümes ve yumurta görmek zarar getirecek alışkanlıklardan uzak durulacağına, beklentilerinin gerçekleşmeye başlayacağına inanılır.

Kahve falında kümese saklanmak şifa ve ilaç bulacağına, bu sayede ruhunun da, bedeninin de iyileşeceğine, üzüntülerin daha da artacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kümese girmek fal sahibinin hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine, sıkıntıdan sonra ferahlamaya inanılır.

Kahve falında kümeste tavuk horoz görmek uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği yitireceğine, yaptığı işten çıkarılacağına, bir sebeple istediği kazancı elde edemeyeceğine, girdiği sorunlu bir dönemden çevresindeki insanların büyük desteği sayesinde kurtulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tavuk kümesi görmek eğlenceli ortamlara gireceğine, kişinin pek çok açıdan kendisini mutlu ve yenilenmiş hissedeceğine rivayet eder.