Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dalga görmek

Kahve falında dalga görmek eğer falı kapatan kişinin bir düşmanı varsa, düşmanını alt edeceğine, kimseye borçlanmayacağına, şifaya kavuşacağına, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, tasarruf yapan bir kimse olduğuna ve parça parça mal alınacağına, eline geçecek olanaklar sayesinde en tepelere tırmanacağına, sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına, işlerin kısa süre içinde tepetaklak olacağına, bazı küçük sorunların gittikçe büyüyeceğine yorulur.

Kahve falında dalga gördüyseniz:

  • Hayranlarınız her tür desteği vermeye hazır.Evden çalışmanız para biriktirmenizi ya da tasarruf yapmanızı, yaşadığınız yerde yapacağınız değişiklikler bir yatırımınızla ilgili avantaj elde etmenizi sağlayabilir.

Kahve falında deniz dalgalarının üzerine geldiğini görmek kişinin kendisini toplumdan ve yakın çevresinden izole ederek, daha çok tek başına kalmayı tercih edeceğine, sık sık yabancı iş adamları ile bir araya geleceğine ve onlarla daima iletişim içinde olacağına işaret eder.

Kahve falında büyük dalgadan kaçmak dertlerin ve sorunların biteceğine ve rahat bir hayata kavuşulacağına, kişinin başında dönen kara bulutların artık dağılmaya başlayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında denizde dev dalgalar görmek yeni bir eve taşınacağına, gönül ilişkilerine ağırlık verileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında dalgalar görmek eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, tecrübelerinden faydalanarak sorunları pratik şekilde çözeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yükselen dalgalar görmek iş hayatı ile ilgili çok radikal kararlar alacağına, kişinin başına gelecek uğursuz bir olaya ya da kötü bir musibete işaret etmektedir.

Kahve falında su dalgası görmek kazançlı işlere gireceğine, birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile birlikte yola çıkacağına inanılır.

Kahve falında dalgaların çok yükseldiğini görmek o kişiyle güzel günler geçireceğine ve mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına, onu doyasıya yaşayacağına yorulur.

Kahve falında deniz dalgasının içinden geçmek bir sebeple çok zor günler geçireceğine, iş hayatında yaşadığı sıkıntıyı ister istemez ailesine de yansıtacağına, iş yerinde kıymetinin anlaşılamaması yüzünden kişinin mutsuz olacağına alamet etmektedir.