Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında beyaz soğan görmek

Kahve falında beyaz soğan görmek kazançlı işlere girileceğine, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, iç açıcı sözlere, zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine, tatsızlıklar çıkacağına, kavgaların ve anlaşmazlıkların baş göstereceğine, ne yapacağını bir türlü kestiremeyeceğine, zarar etme riskini en aza indireceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını sona erdireceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında beyaz soğan gördüyseniz:

  • Belli bir konuya yaklaşımınız çevrenizdeki kişilerden kabul görmeyebilir.

Kahve falında beyaz soğan yemek uzun zamandan beri çıkmak istediği ancak yaşadığı sorunlardan ötürü bir türlü çıkamadığı tatile artık çıkacağına ve kafa ve beden olarak dinlenmiş olarak işinin başına geçeceğine, kazancının ve mutluluğunun yerinde olup, rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında kuru beyaz soğan görmek yanlış işlere girileceğine, büyük maddi kayıp verileceğine, sorunların günden güne artacağına, zevke sefaya ve eğlenceye dalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında beyaz soğan görmek önünün açılması sayesinde kısmetinin artacağına, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine delalettir.

Kahve falında beyaz kuru soğan görmek onun sayesinde hayatının bir anda güzelleşeceğine, kazancının yakın zamanda artış göstereceğine delalet eder.

Kahve falında bahçeye soğan dikmek sıkıntılarının biteceğine, iş hayatında sözü geçen biri olacağına, istediği gibi hareket edeceğine inanılır.

Kahve falında soğan çapalamak bir işe soyunacağına, küslüklerin biteceğine işaret eder.

Kahve falında soğan ve sarımsak yemek neşesini kaçıracağına, başarı üstüne başarı kazanacağı işlere gireceğine delalettir.

Kahve falında soğan fidesi görmek çok rahat bir hayata merhaba diyeceğine ve eline geçen imkânlar zengin biri olacağına, kazancın artması ile birlikte yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine alamet eder.