Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yemiş görmek

Kahve falında yemiş görmek iyi geçimin ve muhabbetin bozulacağına, büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere geleceğine, sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, uzun bir zamandan beri kötü giden işlerinin sabır ve azim göstermesi ile birlikte açılacağına ve çok büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, eline geçen fırsatları başarılı ve büyük kazanç sağlayacak şekilde kullanacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, işinde uzmanlaşacağına, bu sayede makam sahibi olacağına, ilerleyeceğine, terslik yaşayacağına, uzun bir zamandan beri beklenen yardımların bir türlü gelmeyeceğine ve etrafındaki kişilerden destek alamayan fal sahibinin elindeki malları çıkaracağına, çevresindeki kişilerden yana hayırsızlık göreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yemiş gördüyseniz:

  • Hatalı kararlar verebilir yanlış adımlar atabilirsiniz.

Kahve falında ağaçtan yemiş toplamak yapılan bir hatanın telafi edileceğine, zor zamanların ve tartışmaların geride kalacağına, işlerinden de geri kalacağına işaret eder.

Kahve falında yemiş yemek görmek bilgi sahibi biri olarak kariyer yapılacağına, imkânsızlıkların içinde çok emek vererek yeni imkânlar yaratılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yemiş yaprağı görmek elinin bollaşacağına, başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, rızkının genişleyeceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında olgun yemiş görmek sorunların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, hayırlı kişiler ile çok güzel bir ortaklık kurulacağına, rızkında ve malından olacağına delalet eder.

Kahve falında yemiş toplamak mutlu bir yuvaya sahip olunacağına ve zarar verebilecek kişilerle tüm ilişkilerin kesileceğine, gözünü bürüyecek olan dünya malı nedeni ile yanlış yollara gireceğine inanılır.

Kahve falında taze yemiş yemek hidayete ereceğine, herkesin sevdiği, güvendiği, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, hayatının kolaylaşacağına, güzelleşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yemiş incir görmek sorunlarının ardının arkasının kesilmeyeceğine, zararın gittikçe daha da artacağına, elini tutup, gözünün yaşını sileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında frenk yemişi görmek çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine, makamının sürekli yükseleceğine delalet eder.