Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında günleri görmek

Kahve falında günleri görmek maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına, adeta havalara uçacağına ve iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük ve kazançlı kararlar vereceğine, daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına, uzun zamandan beri hayal edilen herşeye kavuşulacağına, sıkıntıların zamanla çözüleceğine, çok büyük ve hayırlı işlere gireceğine, girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine, ancak fal sahibinin karşısına çıkacak bir kişi sayesinde bu durumu düzeltmek için çok azim göstereceğine delalettir.

Kahve falında günleri gördüyseniz:

  • O nedenle ani tepkilerden kaçınmakta fayda var.

Kahve falında gün yapmak daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına, işlerinin bazı kişiler tarafından engellenmeye çalışılacağına inanılır.

Kahve falında iki gün üst üste aynı kişiyi görmek disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine de örnek olacağına, işinde başarılı olmak için kılı kırk yaracak şekilde hareket edeceğine, kişinin kazancının çoğalacağına işaret eder.

Kahve falında günbatımı görmek manevi olarak çok yıpranılacağına, ağız tadını bozacak ve arkadaşlar arasında büyük bir tartışmaya sebep olacak bir işe evet denileceğine rivayet eder.

Kahve falında geçmiş günleri görmek çok rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, kısmetlerinin çok kısa zamanda tükeneceğine işaret eder.

Kahve falında gün batımını görmek şiddete maruz kalarak veya ağır sözler işiterek çok mutsuz olacağına, işlerinin hiç beklemediği kadar kazanç getireceğine ve kariyerinde çok büyük sıçrama yapacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tarih gün görmek maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına, bereket ve zenginlik içinde yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında günes tutulmasını görmek nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde hayırlısı ile kurtulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında günleri karıştırmak borçların ödenmesi ve sorunların aşılması konusunda çok büyük bir mesafe katedileceğine, sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına tabir olunur.