Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dondurulmuş tavuk görmek

Kahve falında dondurulmuş tavuk görmek problemlerinin çözüleceğine, büyük kazançlar elde edileceğine, iş konusunda çok büyük arzuları olan fal sahibinin, kendi işine kavuşacağına, çok büyük hayallerine ulaşmak için daha çok çalışması gerektiğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, problemleri teker teker çözeceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve çok geçmeden hayallerine kavuşacağına, kazancının da hiç eksilmeyeceğine, birlikte çeşitli işlere girileceğine ve işin sonucu ne olursa olsun herhangi bir sorun yaşanmayacağına, huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına, evli kişiler için ise evdeki huzurun günden güne daha çok artacağına, çok daha kazanç getiren ve daha büyük başarılar kazandıran işler yapacağına işaret etmektedir.

Kahve falında dondurulmuş tavuk gördüyseniz:

  • Diğerlerinin tepkilerini veya harekete geçmelerini beklemek yerine, ilk adımı siz atın.

Kahve falında dondurulmuş tavuk görmek kurulan bir ortaklıkta yaşanan anlaşmazlıklardan ötürü sıkıntılı bir döneme girileceğine ve üzüntü yaşanacağına, şimdiye kadar yaşadığı sıkıntılarının sona ereceğine işarettir.

Kahve falında dondurulmuş mısır görmek çok iyi işler yapılacağına, kederleneceğine işaret etmektedir.

Kahve falında gölün donduğunu görmek dualarının kabul olup gerçekleşeceğine, her türlü illet hastalığın iyileşeceğine delalettir.

Kahve falında dondurulmuş meyve görmek hayırlı adımlar atılacağına, zenginliğe tabir olunur.

Kahve falında dondurucuda balık görmek sorunlu zamanlar geçireceğine ve sosyal hayatında endişe ve korku içinde olacağına, yüzünün gülmesine vesile olacak durumlar meydana geleceğine, sıkıntıdan kurtulmak için ettiği duaların da kabul olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında karda donmak dertlerine çare bulacağına, kendisini çok kötü hissedeceğine, işlerinin yarıda kalacağına yorulur.

Kahve falında suyun donduğunu görmek alın teri ve bilek hakkı ile ekmek sahibi olacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, hak yolunu tutacağına ve makbul olan dünya mallarından başkasına niyetlenmeyeceğine, sevdiği kişilerle kurduğu ortaklılarda büyük kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında soğuktan donmak daha büyük başarılar kazandıracağına, kazancın büyük bir kısmının Allah yolunda kullanılacağına delalettir.