Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında beyaz çarşaflı kadın görmek

Kahve falında beyaz çarşaflı kadın görmek şansının döneceğine ve kısmetlerinin de açılacağına, bir sebeple maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine, durumunuzun iyileşeceğine, büyük bir hayalini gerçeğe çevireceğine, atacağı hayırlı adımlar ve vereceği kararlar sayesinde çok mutlu ve güzel günler göreceğine, aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, çok mutlu olunacağına ve sorunların yakın zaman içinde biteceğine, sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine, ismini aldığı zaferlerle duyuracağına işaret eder.

Kahve falında beyaz çarşaflı kadın gördüyseniz:

  • Geçmişten kişilerle iletişime geçmenizin iş hayatınıza ya da özel yaşamınıza katkısı olabilir.

Kahve falında beyaz çarşaflı kadın görmek geçiminin daha kolay hale geleceğine, etrafındaki insanlardan herhangi bir şekilde yardım görmeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kadın çarşafı görmek mutlu ve huzurlu günlere kavuşulacağına, çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında çarşaflı bir kadın görmek böylece aynı hataları yapmayacağına, başarıların her geçen gün çoğalacağına, kazancın artacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine alamet eder.

Kahve falında çarşaflı kadın görmek verilen emeklerin karşılığının alınacağına, rızkının genişleyeceğine, elinin bollaşacağına yorulur.

Kahve falında çarşaf giyen kadın görmek bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına, böylece sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine, yakın zamanda menfaatinize olacak hayırlı olaylara  rivayet etmektedir.

Kahve falında siyah çarşaflı kadın görmek ancak doğru zamanda yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, maddi ve manevi sorunların Allah’ın izni ile zarar görmeden aşılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında siyah çarşaflı kadınlar görmek alacağınız bir davetin sizi sevindireceğine, mal ve mülk konusunda çok büyük birikim yapacağına alamet eder.

Kahve falında kara çarşaflı kadın görmek sorunların ve dertlerin biteceğine, insanlar tarafından komik bulunan ve küçümsenen hayallerini gerçekleştirmeyi bileceğine ve bu sayede kendisine inanmayanları utandıracağına işarettir.