Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mavi renk elbise giymek

Kahve falında mavi renk elbise giymek yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, gülmek suretiyle şifa bulacağına, kendisini paralayarak çalıştığı bir işte ortak olduğu kişiden büyük bir darbe yiyeceğine, huzura erileceğine, bazı konularda kararsızlık yaşanacağına, hem maddi olarak hem de manevi olarak keyfinin yerine geleceğine, her şeyin durağan şekilde süreceğine, çok hayırlı işler yaparak büyük kazançlar elde edeceğine, atılacak bir adımda yapılan büyük bir hata yüzünden işlerin çok daha kötü gideceğine ve uzun süreden beri yapılan bir işte yenilgiye uğranacağına inanılır.

Kahve falında mavi renk elbise giymek gördüyseniz:

  • Çocuklarınızın maddi durumu, seyahatler veya projeleriniz ya da toplum içindeki duruşunuz kazandığınızdan daha fazla harcama yapılmasını gerektiriyor olabilir.

Kahve falında mavi renkte elbise giymek çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına, planlarının bozulacağına inanılır.

Kahve falında mavi renk elbise giymek övgü dolu sözler işiteceğine ve göğsünün kabaracağına, doyasıya hasret gidereceğine delalettir.

Kahve falında mavi renkli elbise görmek kendisi paralayacağına, falı kapatan kişinin keyfini ve huzurunu yerine getirecek hayırlı olayların yaşanacağına delalettir.

Kahve falında mavi renk bebek elbisesi görmek çok büyük çaba sarf edeceğine ve ancak o zaman bu çabanın emeğini alacağına, uzun zamandan beri kendi işini kurma hayalini gerçekleştirmek için bazı adımlar atacağına, sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında mavi renk takım elbise görmek kararmış düşüncelerinin aydınlanacağına, maddi açıdan büyük zorluklar yaşanacağına, ancak bu durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında mavi renk gelinlik giymek başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine, yasaklı ve günahlı işler yapacağına, insanları kıracağına ve üzeceğine işaret eder.

Kahve falında mavi renk ayakkabı giymek kendisini üzen kişileri hayatından çıkartacağına, çok büyük bir ortaklığa gireceğine tabir olunur.

Kahve falında mavi renk giymek büyük bir parasal sorundan ötürü iflas edileceğine, oynanan bir şans oyunu sayesinde zengin olunacağına delalettir.