Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında büyük gemiye binmek

Kahve falında büyük gemiye binmek sorunlarının ve sıkıntılarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, işlerinin yoluna gireceğine, mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, sevinçten adeta havalara uçacağına, sorunların ardı ardına geleceğine, yapılan hataların büyük belalar getireceğine, yapılan çalışmalardan ötürü büyük borçlar altına gireceğine ve sıkıntılı zamanlar yaşanacağına, gerekirse özür dileneceğine, sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına, bu sayede çok büyük başarı kazanacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, çalışmalarının kısa süre içinde büyük kazançlar sağlayacağına, sevdiği kişilerle büyük mutluluklar yaşayacağına, sıkıntılarının ve üzüntülerinin sona ereceğine, kederinin ve zorluklarının uçup gideceğine delalettir.

Kahve falında büyük gemiye binmek gördüyseniz:

  • Kazanmak için oynamalısınız.

Kahve falında büyük gemiye binmek işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, kısmetlerinin artacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, alışveriş merkezlerinde vakit geçireceğine işaret eder.

Kahve falında çok büyük gemiye binmek büyük bir iş eğitim fırsatı yakalanacağına, insanlara koşulsuz güveninin neticesinde zarar ziyana uğrayacağına inanılır.

Kahve falında büyük bir gemiye binmek ruh sağlığının bozulacağına, çok büyük sıkıntılar çekeceğine, sorunun nereden kaynaklandığına ve nasıl çözüleceğine kafa yormak içim çok çabalayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında büyük yolcu gemisine binmek doğru yatırımlar yapacağına, atılan adımların az miktar kazanç sağlayacağına yorulur.

Kahve falında beyaz bir gemiye binmek zenginlik içinde bir yaşam sürüleceğine, dünya nimetlerinden daha fazla istifade edeceğine rivayet eder.

Kahve falında sevgiliyle gemiye binmek şansının açılacağına ve artık daha rahat bir hayat süreceğine, hiç hayal edilmeyecek mevkilere terfiler alınacağına tabir olunur.

Kahve falında hızlı giden gemiye binmek işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, mutluluk ve başarı için ne kadar amacı varsa onu gerçekleştireceğine, hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına alamet eder.

Kahve falında sevdiğinle gemiye binmek hayatını sürdürmekte zorlanacağına, yeni ve önemli kimseler ile tanışacağına rivayet eder.