Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bakırcı görmek

Kahve falında bakırcı görmek sıkıntıların sevilen bir kişiden destek sayesinde çözüm bulacağına, mal ve para biriktireceğine, yardımcı olmayacağına ve sorunların üstüste geleceğine, bunun da geleceğine, hatalarından ve yanlışlarından ders çıkaracağına, gereksiz yere kavga dövüş çıkmasına sebep olabileceğine, yakın bir zaman içinde fal sahibinin başının sıkışmasına sebep olacağına, yaşanan ailevi sorunların en kısa zamanda çözüleceğine, aynı zamanda karşısına birçok kısmet çıkacağına inanılır.

Kahve falında bakırcı gördüyseniz:

  • Maddi açıdan güzel gelişmeler söz konusu olabilir.

Kahve falında bakır vazo görmek iş hayatında sıkıntılı bir döneme gireceğine, hak ettiği makam ve mevkiye uzun zaman kavuşamayacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu olunacağına işaret eder.

Kahve falında bakır yemek eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine, onu hayallerine kavuşturacağına delalettir.

Kahve falında bakır maşrapa görmek kafasını kurcalayan bir konuda tecrübe sahibi bir kişiden yardım alacak, geçiminin daha kolay hale geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bakır satmak sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zamanda kurtulacağına, borçlarını ödeyeceğine, hayırlı olaylar ile karşılaşacağına işaret eder.

Kahve falında bakır güğüm görmek sevdiği kişilerin sırt çevireceğine, kısmetlerin ve işlerin açılacağına inanılır.

Kahve falında bakır kazan görmek isteklerini, ideallerini yerine getirmek için ihtiyacı olan tüm maddi ve manevi olanaklara sahip olacağına, isabetli kararlar vererek menfaat elde edeceğine, kazancını arttıracağına, elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına ve yaptığı çalışmalar ile adından söz ettireceğine rivayet eder.

Kahve falında bakır ve gümüş görmek sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulup çok büyük bir çaba ile daha iyi çalışmalar ortaya koyacağına, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bakır bardak görmek sevilen bir kişi ile yaşanan bir tatsızlığı düzeltmek için geç kalındığına, ne kadar çok istenirse istensin hayallerin bir türlü gerçekleştirilemeyeceğine, maddi ve manevi olarak mutlu olunacağına delalettir.