Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yeni çorap aldığını görmek

Kahve falında yeni çorap aldığını görmek zararlı bir kişinin oyununa gelineceğine, yapılan hatalardan ötürü büyük bir kayba uğranacağına, kafasına ve kalbine göre bir kimse ile tanışacağına, falı kapatan kişinin, kendisini daha rahat hissedeceğine, çok mutlu olacağına, yaşadığı hayatın ve Allah’ın kendisine sunduklarının farkında olarak her gün şükrü eda edeceğine, üzücü, sinir bozucu ve fal sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanacağına, başarıya ve zafere doymayacağına, zor ve sıkıntılı günler geçireceğine, zaferlere doymayacağına alamet eder.

Kahve falında yeni çorap aldığını gördüyseniz:

  • Duygusal hayatınızda da önemli bir hareketlilik gözleniyor.

Kahve falında yeni çorap aldığını görmek sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, bazı engellerle karşılaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında başkasının çorap aldığını görmek kardeşleri ve akrabaları ile tartışacağına ve iş dünyasında geriye düşeceğine, yöneticilerinden ya da ortaklarından takdir göreceğine işaret eder.

Kahve falında birinin çorap aldığını görmek kötü ve tatsız sözler işiteceğine, sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine tabir olunur.

Kahve falında birinden çorap aldığını görmek büyük miktarda kazanç elde edileceğine, yapılan hataların telafi edileceğine, hayat içerisinde tertemiz bir sayfa açılacağına işarettir.

Kahve falında çorap aldığını görmek çok büyük bir malvarlığına sahip olacağına, aç kalacağına delalet eder.

Kahve falında çorap satın aldığını görmek imkânsızlıklarının biteceğine, çekemeyen kişiler ile tartışmalar yaşanacağına, atılan adımların istenmeyen sonuçlar doğuracağına, tutarsız ve haksız bazı olaylar yüzünden aile bireyleri arasında bazı sorunların ve kırgınlıkların yaşanacağına, bu yüzden zorluklara düşüleceğine işarettir.

Kahve falında birine yeni çorap görmek maddi ve manevi olarak çok büyük problemler yaşanacak bir döneme girileceğine, kendi sorununu çözdükten sonra etrafındaki insanlara yardım edeceğine işarettir.

Kahve falında yeni çorap giydiğini görmek elde bulunan imkânların artacağına, hedeflere ulaşılacağına, kazancın her geçen gün daha da çoğalacağına, işlerin açılacağına, muradın gerçekleşeceğine, kazancı arttıracağına inanılır.