Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mevsim görmek

Kahve falında mevsim görmek sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine ve fal sahibi ile sevgilisinin ömrünün sonuna kadar kopmayacağına, bunun ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına ve sahip olduğu ünvana yakışır şekilde kazanç elde edeceğine, verilen bir sözün yerine getirileceğine, hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, tüm sıkıntıların arasında rahat bir nefes aldıracak bir haber alınacağına, güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına, işlerindeki şansının ve kısmetinin hiç bozulmayacağına, hayatının afiyet içinde geçeceğine, sahip olduklarını bir bir kaybedeceğine, üzüntünden sağlığından olacağına, yıkılacağına, etiği duaların Allah katında kabul edildiğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde çözüleceğine işaret eder.

Kahve falında mevsim gördüyseniz:

  • Bir seyahat söz konusu olabilir.

Kahve falında mevsim görmek aralarında yaşanabilecek sorunları çok kısa zamanda ortadan kaldıracağına, kendisinin ve ailesinin her zaman güven içinde olacağına işaret eder.

Kahve falında mevsimsiz çilek görmek iş ile ilgili çektiği sıkıntılardan edilen hayır duaları sayesinde kurtulacağına, zaman içinde üzüleceği bazı şeyler ile karşılaşacağına ancak kalbinin kırılmasına rağmen yaptığı işten asla vazgeçmeyeceğine, karşılaşılan kötü bir olaydan ya da bir durumdan ötürü uğranılan zararın telafi edileceğine delalettir.

Kahve falında bahar mevsimi görmek faturalarının rahatlıkla ödeneceğine, yüzsüz ve uğursuz kişilerle karşılaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında mevsimsiz sebze görmek yapılan çalışmaların zarar vereceğine, maddi olarak çok zor günler geçirileceğine, sorunların yakın zaman içinde artacağına, herkesin çok dikkatini çekecek bir oluşuma girileceğine yorulur.

Kahve falında mevsimsiz yağan kar görmek yaşadığı sürece üzerinden hayırların eksik olmayacağına, sorunların gelen kazançla birlikte sona ereceğine işaret eder.

Kahve falında mevsiminde olmayan meyve yemek sorun olarak canını sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde büyük bir sabır göstermesi sayesinde ortadan kalkacağına, sıkıntıların kaynağına inilip kısa sürede ortadan kaldırılacağına delalettir.

Kahve falında mevsimsiz erik yemek güçlendikçe güçleneceğine, daima zinde ve genç kalacağına yorulur.

Kahve falında mevsimsiz karpuz görmek sorunların ve sıkıntıların artacağına, attığı adımların da kendisine hayır getireceğine işaret eder.