Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında başkasının yüzünü siyah görmek

Kahve falında başkasının yüzünü siyah görmek işlerinden ve özel hayatından yana umduklarını bulamayacağına, işindeki verimliliğinin artacağına, umutlarının çoğalacağına ve herşeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine, huzurunun artacağına, hem amaçlarına nail olamayacağına, çok kolay bir şekilde para elde edebilecek bir mevkiye geleceğine, zararlı kişiler yüzünden büyük sıkıntılar çekileceğine, aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına, yaptığı çok güzel ve hayırlı işler sayesinde sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında başkasının yüzünü siyah gördüyseniz:

  • Rekabet ortamları ya da mücadele gerektiren durumlar söz konusu olabilir.

Kahve falında yüzünün yarısını siyah görmek iyileşeceğine, dertlerinin dermanına, problemlerinin de çözümüne kavuşacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, fakir fukaranın karnının doyurulacağına işaret eder.

Kahve falında yüzü siyah görmek rızkının kesileceğine, güzel günlerinin geride kalacağına, eğitim hayatında uzun zamandan beri istenen noktaya geleceğine işaret eder.

Kahve falında yüzünde siyah nokta sıkmak hayırlı bir şekilde başlayan bazı projelerin zarar ederek yarıda kalacağına, yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zamanda eşi ile yaptığı el birliği sayesinde sona ereceğine, hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine ve çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında yüzünün siyah olduğunu görmek rutin bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin yakın zaman içinde sona ereceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına ve sevilen kişiler ile çok güzel zamanlar geçirileceğine alamet eder.

Kahve falında siyah yüz görmek başını yastığa daha rahat koyacağına, kendini yaradana daha yakın hissederek, manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında ölmüş birinin yüzünü siyah görmek doğru, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına, zenginlik sahibi olunacağına ve zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine inanılır.

Kahve falında yüzünde siyah leke görmek sorunlarından ve sıkıntılarından çabucak kurtulacağına, uzun zamandan beri rahatsız olduğu hastalıktan kurtulacağına ve yaşanan stres ve üzüntünün yakında sonuna gelineceğine, düşmanlarınızın size zarar verebileceğine işarettir.

Kahve falında ölünün yüzünü siyah görmek maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine, bir sebeple hem madden hem manen çok yıpranacağına rivayet eder.