Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölmüş birinin kefenini görmek

Kahve falında ölmüş birinin kefenini görmek hayal edilen işe sahip olmak için çok çalışılacağına, dertlerin ilacının, yaraların merheminin bulunulacağına, sıkıntılarını üzerinden atacağına, çok büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine, aksi takdirde çaresiz kalacağına, sevilen bir kişi ile ayrılık yaşanacağına, sahip olduğu yetenekler ve beceriler sayesinde iş dünyasında çok iyi bir yer edineceğine, sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına, hiçbir şeyin aksiliklere takılmadan istediği gibi ilerleyeceğine, gözünü bürüyen para hırsı nedeniyle iyi niyetlerinin bozulacağına delalettir.

Kahve falında ölmüş birinin kefenini gördüyseniz:

  • Bazı konularda harekete geçme konusunda sabırsızlanıyor olabilirsiniz.

Kahve falında ölüyü kefenle görmek hatasız ve en başarılı şekilde iş yapmak için çaba gösterileceğine, kazancını arttırıp mal ve mülk sahibi olacağına alamet eder.

Kahve falında ölmüş birinin kefenli görmek aksaklıklardan ötürü bir türlü ilerlemeyen bir proje yüzünden yatırımcılarla karşı karşıya gelineceğine, sorunların ve sıkıntıların deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüme kavuşacağına rivayet eder.

Kahve falında mezar kefen görmek kazanacağı başarılar sayesinde yüzünün güleceğine, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına, zarar etmeyeceğine, maddi olarak iyi şartlara sahip olacağı gibi manevi olarak da keyfinin ve neşesinin eksik olmayacağına işaret eder.

Kahve falında kefenli görmek gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine, sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına işarettir.

Kahve falında ölüyü kefenlenmiş görmek işlerin gereksiz bir şekilde bozulacağına ve zor bir döneme girileceğine, maddi imkânlarının artacağına, sıkıntılarının biteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında siyah kefen görmek yaşanan sorunların kısa bir zaman sonra sona ereceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine ve uzun zamandan beri hayali kurulan eve kavuşulacağına, kişinin eksiklerini, hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında pembe kefen görmek mesleğindeki verimliliğinin artacağına, nurtopu gibi bir evlada sahip olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında birini kefen içinde görmek ulaşamadığı hiçbir arzusu olmayacağına, çıkan bir anlaşmazlıktan ötürü açılmış olan bir davanın kazanılacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine tabir olunur.