Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çantası görmek

Kahve falında çantası görmek genç ve duru güzelliğinin bozulmayacağına, saf güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakıp, büyüleyeceğine, sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine, maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine böylece daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına, başarılı işlere imza atılacağına, hastalıkların iyileşeceğine, aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına, çok yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, uzun bir zamandan beri üzerinde çalışılan projenin hayata geçirileceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine ve bu sayede sıkıntı ve sorunlarından kurtulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çantası gördüyseniz:

  • Yoksa daha sonra hatanızdan geri dönme şansınız kalmayabilir.

Kahve falında çantayı birine vermek kendi gelişimini bambaşka bir yöne taşıyacağına, kendini garantiye alarak harekete edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında çanta satın aldığını görmek fikir ve görüş ayrılıklarına düşeceğine, kişinin her akşam bir davete ya da toplantıya gideceğine işaret etmektedir.

Kahve falında çanta hediye aldığını görmek işe giren herkesin kalkınacağına, kısa süre içinde işlerin büyütüleceğine, sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına, sıkıntıların, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine inanılır.

Kahve falında çanta mağazası görmek bol şanslı bir döneme girileceğine, iş yerinde çok zarar edileceğine ve maddi ve manevi büyük travmalar yaşanacağına yorulur.

Kahve falında sarı renkli çanta görmek hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, yakın bir zamanda çok büyük kazançlar elde edilerek iş kurma konusunda adım atılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çantayla para kaybetmek çeşitleneceğine, verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına alamet eder.

Kahve falında kara çanta görmek yüzünün güleceğine, rahatının, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, ofisteki ağız tadının kaçacağına delalet eder.

Kahve falında okul çantası taşımak kendisini sorgulama gereği duyacağına, çok istediği ve hayal ettiği şeylere büyük bir azim göstermesi sayesinde kavuşacağına delalettir.