Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kırmızı taç takmak

Kahve falında kırmızı taç takmak gönül ilişkisi yaşadığı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına, böylece yeni bir hayata adım atılacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile biraraya gelineceğine, kardeşlerin birbirine destek vereceğine, kazancı ile ilgili olarak sürekli sıkıntı yaşayacağına, hayırlı kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, hastalıklara şifa bulunacağına, hem geleceğinin güzel olacağına, fal sahibinin işlerinin gittikçe kötüleşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kırmızı taç takmak gördüyseniz:

  • İkili ilişkilerde veya iş birliklerinde fayda elde edilebilmesi için sözlerin yerine getirilmesi gerekiyor.

Kahve falında kırmızı taç takmak hayatını çok daha rahat şekilde idame ettireceğine, bir sebeple ister istemez bazı kişilere yardım için başvuracağına, bu kişilerden alacağı olumsuz yanıt yüzünden işlerinin daha kötü bir hal alacağına, kendisini çok kötü hissedeceğine yorulur.

Kahve falında saçına taç takmak sorunlar ve sıkıntılar ile baş etmekten ötürü çok büyük manevi sorunlar ile karşılaşacağına, yaşadığı sorunlardan ötürü aile hayatında huzursuzluğun başgöstereceğine, kendisini çok yıpratacağına ve üzüleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında başkasına taç takmak rahatının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, önemli sorumluluklar alacağına ve kendisini yaşam mücadelesine ortak edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında gelinlik tacı takmak kazandığı paradan ve elde ettiği maldan gereken hayrı göremeyeceğine, yakın bir zaman içinde ortaya çıkan bereketsizlik ile başa çıkmak zorunda kalacağına, tüm yaşamını bir amaca bağlayacağına ve her zaman akıl yoluyla hareket edeceğine yorulur.

Kahve falında başına yeşil taç takmak üzüntülerin daha da artacağına, onu yorgun ve hasta bir görüntüye getireceğine delalet eder.

Kahve falında başına çiçekten taç takmak dünya malının da kendisinin bile hayal edemeyeceği kadar çoğalacağına, sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine rivayet eder.

Kahve falında gelinlik giyip taç takmak maddi ve manevi durumlarının günden güne daha kötü bir hal alacağına, insanları kırmak istemese bile bu süreçte ağzından çıkanları kulakları duymayacağı için sonradan üzüleceği konuşmalar yapacağına alamet eder.

Kahve falında saça taç takmak başarısının ve mutluluğunun bir gün değil bir ömür süreceğine, bir sebeple falı kapatan kişinin çok mutlu olacağına yorulmaktadır.