Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bardak süt görmek

Kahve falında bardak süt görmek düşmanlık besleyen kişilerin ve rakiplerin çok sevineceği bir  duruma düşüleceğine, gün yüzü görmeyeceğine, her zaman çok üzgün olacağına, içine düştüğü durumu düzeltmek için çok uğraş veren fal sahibinin amacına ulaşacağına, sorunların ardı ardına geleceğine, işlerin çok kötü bir hale geleceğine, içine düşülen çıkmazdan kurtuluşa erilemeyeceğine, iş hayatında çok kısmetsiz olunacağına, üzülüp hayattan elini eteğini çekeceğine, fırsatları önceden görüp kişinin geleceği için çok doğru yatırımlar yapacağına, kazancın artacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına, karamsar olacağına, umutlarını kaybedeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında bardak süt gördüyseniz:

  • Aniden biryere çağırılabilirsiniz, halletmeniz gereken bir durum ortaya çıkabilir.

Kahve falında bardakta ballı süt görmek sıkıntılarının ve problemlerinin artacağına, çok zor günler yaşayacağına, elinde bulunan paranın boşa gideceğine, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine elinden gereken her şey ile yardım edeceğine, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında bardaktan süt içmek karşısına çıkan aksiliklere, zorluklara, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine bu sayede işinde zafer elde edeceğine, çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek çalışmalar gerçekleştireceğine, insanların hayran kalacağı işler ortaya koyacağına alamet etmektedir.

Kahve falında cam bardakta süt görmek de amaçlarına ulaşma mutluluğuna nail olacağına, işlerinin çok hızlı bir şekilde toparlanacağına rivayet eder.

Kahve falında bir bardak süt içmek iş hayatından tanışılan bir kişi ile yeni bir ilişkiye başlanacağına, kendisini hayretler içinde bırakacak sözler işiteceğine işaret eder.

Kahve falında bardakla süt görmek işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, işi ile gündeme geleceğine, çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına alamet eder.

Kahve falında bardağa süt doldurmak uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine, sevdiği kişilerle konuşurken onları dinlemediğine ve bu nedenle yalnız kalacağına işarettir.

Kahve falında bardak içinde süt görmek küçük ayrıntıların dahi gelecekte önemli durumlara neden olacağına, bir daha ölene kadar bırakmayacağına işarettir.

Kahve falında bardakla süt içmek hayata daha iyimser bakan kişi haline geleceğine, her iki tarafın da çok üzüleceğine, tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine ve anne babanın sağlık sorunları yüzünden üzüntü duyulacağına inanılır.