Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kirmizi zarf görmek

Kahve falında kirmizi zarf görmek üzüleceğine ve ağlayacağına, düzeltmeye çalıştıkça daha da bozulacağına, hak yiyeceğine, omuzlarındaki yükün giderek ağırlaşmasıyla hayat enerjisinin düşeceğine, aile içinde huzurunun ve neşesinin kalmayacağına, hayatına dair isteklerini yeniden gözden geçireceğine, güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine ve işinde göstereceği başarı sayesinde büyük bir itibar sahibi olacağına, yapılacak bir ortaklık sayesinde çok hayırlı ve bereketli kazançların elde edileceğine delalet eder.

Kahve falında kirmizi zarf gördüyseniz:

  • İlk işin ise aile içindeki veya çok yakınındaki yaşlı kimselerle aranı düzeltmek olsun.

Kahve falında kirmizi zarf görmek kötü kimselerin gittiği yollara girileceğine ve gereksiz yere emek harcanacağına, kişinin eline geçecek olan büyük bir fırsata alamet etmektedir.

Kahve falında pembe zarf görmek büyük bir zenginliğe sahip olacağına, ortaya konulacak çalışmalar ile huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına tabir olunur.

Kahve falında zarf mektup görmek kişinin çevresinde ona yol gösterecek çok sayıda insan olacağına ve şansın da her zaman arkasından geleceğine, daha iyi bir yaşam standardı tutturmak için atılan adımların çok büyük kazançlar sağlayacağına ve iş hayatında yönetici konumunda olan insanların dikkatini çekeceğine tabir olunur.

Kahve falında ölüden zarf almak ancak yakın bir zaman içinde atacağı bazı adımlar sayesinde çok rahat edeceği ve büyük bir ferahlık yaşayacağı bir döneme gireceğine, sıkıntıların ve sorunların çözümü için çeşitli adımlar atacağına inanılır.

Kahve falında zarf açmak maddi ve manevi açıdan büyük atılımlar yapacağına, sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine, geniş bir ev satın alacağına delalet etmektedir.

Kahve falında elinde zarf görmek bir sebeple atılan adımlar konusunda ve verilen sözler konusunda çok dikkat edilmesi gerektiğine, aksi halde pişman olunacak ve belki geri dönüşü olmayacak olaylar yaşanacağına, ilk başta işleri az olsa da, zamanla kişinin hayalini bile zorlayacak kadar güzel günler geleceğine delalet eder.

Kahve falında siyah zarf görmek yorumlanırken, uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına ve geçim sıkıntısı çekileceğine, bununla birlikte tüm iç dünyasının alt üst olacağına, üzüleceğine delalet eder.

Kahve falında beyaz zarfta para görmek kendisini insan içine çıkamayacak kadar güçsüz hissedeceğine, zaman zaman karşısına çıkan bu mesele yüzünden bugünkü hayatına yeterince adapte olamayacağına ve aile içinde de gerginlik yaşayacağına yorulmaktadır.