Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında öğretmenlerle konuşmak

Kahve falında öğretmenlerle konuşmak karşısına çıkan deneyimli ve başarılı kişiler ile ortaklıklar kuracağına, fırsatların heba edileceğine, yorucu geçen bir döneme girileceğine, uzun zaman boyunca maddi bir zarara sebep olacak bir işin peşinden gidileceğine ve zorluklarla başetmek zorunda kalınacağına, eşi tarafından yüceltileceğine, yaşanan zorlukların üstesinden gelineceğine, hasret ve özlem gidereceğine, kendisiyle ilgili olmayan işlerin kendisine mal edilmesine ve bu nedenle de çok gergin günler geçireceğine, deyim yerindeyse elinin döneceğine, moralinin, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine, planlarının işe yarayacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapılacağına rivayet eder.

Kahve falında öğretmenlerle konuşmak gördüyseniz:

  • Beklenmedik tesadüfler güzel sonuçlar getirebilir.

Kahve falında öğretmenle konuşmak birçok kişinin yapması gereken işin altında kalınacağına, kişinin muradına ereceğine ve yaşamak istediği herşeyi yaşama şansına nail olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında öğretmenle telefonda konuşmak ardından verilen kararın uygulamaya konulacağına, kişinin üstünde çok fazla baskı hissetmesi ve her şeyin hesabının sorulması nedeniyle sıkıntılar yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında eski öğretmenle konuşmak hayatının belli bir rutine oturacağına, fakirliğinin biteceğine, mal ve varlık sahibi olacağına yorulur.

Kahve falında öğretmenlerle konuşmak planlı ve programlı davranacağına bu sayede de istediği başarıyı ve kazancı da elde edeceğine, yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine yorulur.

Kahve falında öğretmeniyle konuşmak iş konusunda her zaman kısmetli olunacağına, hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine ve bu sayede deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacağına rivayet eder.

Kahve falında bir öğretmenini görmek eskisinden daha büyük ve daha karlı işlere gireceğine, çok büyük kısmetlere sahip olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sosyal öğretmeni görmek büyük maddi ve manevi problemler yaşayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına, yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında öğretmen tarafından öpülmek üzüntü ve endişelerinin son bulacağına, konuşmaz olacağına, yaşama isteğini ve yarınlara olan inancını da kaybedeceğine delalettir.