Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kar don görmek

Kahve falında kar don görmek ona göre davranacağına, endişe duyduğu konularda çok zarar göreceğine, bu sıkıntılardan kurtulmak için çok geniş çaplı bir düşünme ve karar verme dönemi geçireceğine ve bu dönem sonunda çok hayırlı ve akıllıca kararlar vererek sorunlarından büyük oranda kurtulacağına, iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, mertebe, şöhret ve itibar kazanacağına, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına ve güzel bir insan haline geleceğine, yapılan işlerin rağbet görmesi sayesinde kazancın katbekat artacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde geçeceğine yorulur.

Kahve falında kar don gördüyseniz:

  • Duygularınızı kontrol altında tutmanız gerekiyor.

Kahve falında kar don görmek karşılaşacağı her türlü haksızlıkla ömrünün sonuna kadar mücadele edeceğine, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında donmuş kar görmek gelecek ile ilgili kurulan tüm planların gerçekleşeceğine ve hayırlı bir kısmete, fal sahibi evliyse, evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, kişinin istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında donmuş et kesmek aile bireyleri ile birlikte güzel ve mutlu günler geçirileceğine, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına, hayatı daha güzel ve dolu dolu yaşamak için yeni alışkanlıklar edinileceğine, değer verilen kişiler ile mutlu bir şekilde yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında mor don görmek çok iyi yerlere geleceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, sosyal çevre içinden bir kişi ile dünyaevine girileceğine ve zor bir eğitim hayatının kolay bir şekilde aşılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında donuna sıçmak akıl vereceğine, destekleyeceğine ve onun için güç olacağına, uzun bir zaman boyunca büyük sorunlar yaşanacağına inanılır.

Kahve falında donmuş balık yemek çok güzel ve hayırlı işlere vesile olacağına, bunun için Allah’a şükredeceğine rivayet eder.

Kahve falında donuz öldürmek sözünün ise herkes tarafından dinleneceğine, hayatı boyunca da şansın hep böyle devam edeceğine alamet eder.

Kahve falında donu düşmek kısmetin kapanacağına, parasal ve ruhsal olarak büyük kayıplar yaşanacağına, planların boşa gideceğine, büyük problemleri ortadan kaldırdıktan sonra çok rahat edeceğine rivayet etmektedir.