Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında temel görmek

Kahve falında temel görmek bolluk içinde bir hayat yaşanacağına, tatsızlıkların aşılacağına, dertleri biteceğine, çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, sahip oldukları sayesinde herkesin kendisine imrenerek ve özenerek bakacağına, maddi olarak rahatladığı bir dönemde büyük ve hayırlı bir ortaklık kuracağına, kendi işini kurmak için çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir rahatlama yaşayacağına, ardından dikkatli bir şekilde davranılacağına, huzurunun ve keyfinin yerinde olacağına, çok büyük fırsatların ele geçeceğine işarettir.

Kahve falında temel gördüyseniz:

  • Tehlikeli bir durumda kalmamak için, bazı kişilerle ya da gerçek hayatla dürüst olmayan yollarla bağlantı kurmaktan ya da duyumlara göre hareket etmekten kaçınmalısınız.

Kahve falında evin temelinde yılan görmek üzüntülerin gideceğine, kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine işaret eder.

Kahve falında evin temelinin yıkıldığını görmek mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine inanılır.

Kahve falında evin temelini kazmak çok büyük mutluluklar yaşayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, sosyal çevrede de güzel değişikliklerin olacağına rivayet eder.

Kahve falında bir evin temelini atmak sevilen kişiler ile tartışma yaşanacağına, kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ev temeli atıldığını görmek muradın olacağına, duygularının ön plana çıkacağına işarettir.

Kahve falında bina temeli atmak bir sebeple yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, sorunların daha kolay bir şekilde çözüleceğine alamet eder.

Kahve falında inşaat temeli kazmak malının, mülkünün peşine düşecek düşmanları olacağına, fal sahibinin gelecekte çok önemli bir işadamı olarak, zengin ve kıskanılan, saygın bir hayat yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında cami temeli atmak iş hayatında ortaya koyacağı projeler sayesinde önünün açılacağına, hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine, hanesinde eşi ile sürekli tartışacağına delalettir.