Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında abi eşi görmek

Kahve falında abi eşi görmek çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, günlerinin güzelleşeceğine, etrafının gerçek ve hayırlı dostlarla dolacağına, içine düştüğü kötü durumdan ötürü kendisini suçlayacağına, her zaman bu desteği ve birlik koruyacağına ve kendisine yardım için canla başla çalışan bu insanlar için kendisinin de aynı özveriyi göstereceğine, mutluluğu ve başarıyı yakalayacağına, huzuru yakalayacağına ve hayatının yolunda gideceğine, yapmaya çalıştığı şeyler hatalı adımlar atacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, yaşanan kötü olayların unutulması için uzun bir süreliğine inzivaya çekileceğine,  diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına inanılır.

Kahve falında abi eşi gördüyseniz:

  • İlgi alanlarınızı genişletebilir veya maddi kazanç elde etme ya da kar etme konusunda yeteneklerinizle dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz.

Kahve falında abi eşi görmek çok önemli olmayan bir sebepten ötürü malının büyük bir kısmını kaybederek çok büyük zarara uğrayacağına, kişinin hedeflerine yakınlaşmak için girişimde bulunacağına delalettir.

Kahve falında abinin eşini görmek hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, uzun süren çalışmalar sonunda yıpranmış olan sinirlerin düzeltilmesi için tatile çıkılacağına, sakin bir ruh hali içinde atlatacağına inanılır.

Kahve falında abi anne görmek sorunlarını bu sayede bitireceğine, sorunların tamamen ortadan kalkacağına rivayet eder.

Kahve falında baba ve abi görmek bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, ağız tadının, keyfinin ve moralinin kaçacağına, gerçeklikten uzaklaşacağına tabir olunur.

Kahve falında anne ve abi görmek her geçen gün daha çok kazanç elde edeceğine, büyük adımlar atacağına, çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına işaret etmektedir.

Kahve falında abi olmak yokluğunun çilesinin, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına, işlerini kısa zamanda büyüteceğine, eline geçen bütün fırsatları hızlı bir şekilde kazanca çevireceğine, birçok kişiye yardım edeceğine, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, sorunlarının geçmişte kalacağına inanılır.

Kahve falında ölmüş abi görmek hayli sağlam başarılara imza atacağına, şansının ve bahtının açılacağına, ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında abi görmek çok büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, uzun bir zamandan beri ertelenen hayallerin gerçekleştirilmesi için çeşitli adımlar atılacağına, zenginliği bulacağına yorulur.