Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sekiz görmek

Kahve falında sekiz görmek ancak bu hatadan kurtulup doğru bir hamle yaparak çok daha rahat edeceği bir proje gerçekleştireceğine, yakın bir zaman içinde kendisini daha kötü durumlarda bulacağına, onunla bir ömür mutlu olacağına, ruhunun ve bedeninin şifa bulacağına, büyüyeceğine, ilerleyeceğine, büyük paralar kazanacağına, iyi geçineceğine, sevgisinin ve saygısının bir ömür boyu süreceğine ve aile saadetinin hep ilk günkü gibi taze kalacağına, bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, endişelerini silip atacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sekiz gördüyseniz:

  • Belli riskleri ortadan kaldırdıysanız, ilerleyebilirsiniz.

Kahve falında sekiz sayısını görmek maddi konuların ferahlığa çıkacağına, çok büyük bir borcun altına birlikte gireceklerine, uğranılan zararın paylaşılacağına işarettir.

Kahve falında sekiz görmek aile hayatı içinde yaşanan kötü günlerin geride kalacağına, büyük başarılar kazanacağı ve kendisini çok rahat ve mutlu hissedeceği bir döneme gireceğine inanılır.

Kahve falında saatin sekiz olduğunu görmek işlerinin bozulacağına, iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine, yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sekiz parmak görmek güçsüz ve nefessiz kalacağına, sağduyusu ve ustalığı sayesinde bunu hemen aşmayı başaracağına yorulmaktadır.

Kahve falında sekiz rakamı görmek maddi olarak büyüyeceğine, bereket ve huzur getireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sekine duasını görmek korkularından, huzursuzluğundan, kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına, destek göreceğine, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına işarettir.

Kahve falında seksen sekiz görmek halinin vaktinin iyi olacağına ve besmele çekerek atacağı yeni adımlarla muradına ereceğine, elindeki zenginliğin her geçen gün daha da eriyeceğine tabir olunur.

Kahve falında sekiz rakamını görmek kendi hataları ile yüzleşeceğine, işlediği günahların ve yaptığı hataların farkına varmaya başlayacağına, ömrünüz boyunca elinizi attığınız her işte çok başarılı ve çok mutlu olacağınıza, Allah’ın da yardımıyla aşk ve iş hayatınızda şansınızın açılacağına delalettir.