Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ekmeğe tükürmek

Kahve falında ekmeğe tükürmek ruhen ve bedenen iyileşeceğine, elindekilerin değerini bilerek hareket edeceğine, çok kısa bir süre içinde yaşanan bütün sorunların ortadan kaldırılacağına, parasal sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine, eski ahbaplarıyla da muhabbetini ilerleteceğine, bazı hazırlıkların kişinin tahmininden daha uzun süreceğine, fal sahibinin tüm korkularından ve günahlarından arınacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ekmeğe tükürmek gördüyseniz:

  • İş hayatınızda yeni olanaklar veya fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Kahve falında ekmeğe tükürmek kişinin sıkıntılı, huzursuz ve üzgün günler geçireceğine, işlerin yaşanacak talihsiz bir durumdan ötürü kesileceğine delalettir.

Kahve falında ağız dolusu tükürmek yakın bir arkadaşla çok büyük bir çalışmaya girip iş hayatında çok sıkıntılı ve zor zamanlar yaşanacağına ancak daha sonra atılacak akıllıca ve başarılı adımlar sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, herkesin rahat edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında tırnak tükürmek malının ve kazancının tam olacağına, kırgınlıkların biteceğine, askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine ve zamansızlıktan ötürü bir türlü çıkılamamış olan bir seyahate ya da yolculuğa çıkılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında eşine tükürmek kimseye muhtaç olmadan, kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine, umutlarını kaybedeceğine, özgüveninin ve cesaretinin kırılacağına işarettir.

Kahve falında yüze tükürmek iş dünyasında çok kötü ve zor zamanların yaşanacağına, karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına ve rakiplerinin kendisini yenmesi nedeni ile başarısının düşeceğine tabir olunur.

Kahve falında başkasının tükürdüğünü görmek kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, yapılan çalışmalardan ötürü çok zor ve kötü zamanlar yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında ateşe tükürmek her karlı işin arkasından da daha büyük kazanç getirecek işler yapacağına ve ticaret ehli kimse haline geleceğine, üzüleceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına tabir olunur.

Kahve falında katran tükürmek amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, mücadeleden vazgeçmeyeceğine, kazancının artacağına, rızkının genişleyeceğine alamet eder.