Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında altın gerdanlık almak

Kahve falında altın gerdanlık almak aralarındaki sevgi, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine, girmek istediği işlere sorgulama yapıp ölçüp biçtikten sonra gireceğine, hapisteki kimselerin tez zamanda tahliye olacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına, üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin yaşanacağına, her şeyin aksi şekilde ilerlemeye başlayacağına ve pek çok aksiliğin üst üste geleceğine, hayatın yoluna gireceğine, tüm kederinin uçup gideceğine, sevinç gözyaşları dökmeye, artık daha rahat, kolay ve güzel bir hayatı olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında altın gerdanlık almak gördüyseniz:

  • Evinizde bazı ufak tefek tamirat sorunları çıkabilir.

Kahve falında altın gerdanlık hediye almak yakınlık duyulan veya duygusal bir bağ içinde olunan karşı cinsle beraber planlar yapılacağına, huzuru yakalayacağına, geçim kolaylığı içinde olacağına ve deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek fırsatlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında altın gerdanlık görmek gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına, kendisine bol sohbet, neşe ve eğlence getirecek, hayatına da değer katacak kimselerle karşılaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında altın gerdanlık takmak tartışılan bir konuda yeniden sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine ve işlerin karışacağına, rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük üzüntüyle çıkacağına yorulur.

Kahve falında başkasının boynunda altın gerdanlık görmek falı kapatan kişinin uzun zamandan beri beklediği bir işten çok büyük ve hayırlı bir haber alacağına, bu sayede çok sevinip işinin başına geçeceğine, orada meslek erbabı ve ticaret ehli kişilerle tanışacağına, onlar sayesinde hayırlı fırsatlar elde edeceğine işaret eder.

Kahve falında altın gerdanlık çalmak kişinin tüm endişelerinin, korkularının ve kuruntularının biteceğine, aile sahibi olup, yuva kuracağına, dayanışma, barış ve sevgi ortamında bulunacağına delalet eder.

Kahve falında altın gerdanlık almak ebeveynlerinden biri ile ilgili bir sağlık sorunu haberi alacağına, tartışmalı geçecek bir toplantıya gireceğine, dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında altın bilezik ve gerdanlık görmek herkesin birbiriyle iyi anlaşacağına, iş hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına rivayet eder.

Kahve falında altın gerdanlık satın almak gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına, çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine ve başarılı olacağına tabir olunur.