Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sarhoş adam dövmek

Kahve falında sarhoş adam dövmek ruhunu daraltan, moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına, sürekli nutuk atarak ortalığı karıştıran kardeşleri ya da dostları birbirine düşüren bir kişi ile sosyal hayattaki tüm bağların koparılacağına ve sorunların bir nebze de olsa hafifleyeceğine, işleri engelleyen kişiler yüzünden büyük zararlara uğranacağına, bunun da fal sahibine sorun olacağına, gelirinin giderinden fazla olacağına, çok başarılı işler gerçekleştireceğine, yeni işlere atılacağına, başka başka yerlere seyahat edeceğine, borçlarını ödemesi, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına ve bu destek sayesinde arkadaşlıklarının daha da pekişeceğine işarettir.

Kahve falında sarhoş adam dövmek gördüyseniz:

  • Çalışmalarınız boşa gitmeyecek.

Kahve falında sarhoş adam dövmek dargınlıkların ve çıkar çatışmalarının gireceğine, kazanacağı başarılar ve eline geçen kazanç sayesinde yokluk ve geçim derdi bilmeyeceğine delalettir.

Kahve falında sarhoş birini dövmek mali olarak küçüleceğine, kazancının helal para olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sarhoş dövmek başarılarının her geçen gün artacağına, şanssızlık yaşanılacağına ve girilen işlerden elin boş dönüleceğine işaret eder.

Kahve falında sarhoş bi adam görmek attığı her adımda daha kötü durumlara düşeceğine, sohbetinin bozulacağına rivayet eder.

Kahve falında sarhoş bir adam görmek aydınlık bir geleceği doğru adım atılacağına, içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına işaret etmektedir.

Kahve falında adam dövdürmek kişinin kendi gelişimini destekleyen konulara açık durması ile daha iyi bir kariyer elde edeceğine, şansın ve paranın bu dönemde kişinin yanında olacağına, kazancını arttıracağına, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, büyük bir ferahlık yaşanacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında demirle adam dövmek daha doğru hamleler yapıp daha iyi sonuçlar alacağına, arasında düşmanlık olan kişilerle düşmanlığı ve küslüğü kaldıracağına inanılır.

Kahve falında kemerle adam dövmek hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, canının sıkılacağına ve kaos dolu günlerden geçeceğine alamet eder.