Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında öz baba görmek

Kahve falında öz baba görmek geçiminin de çok daha kolay hale geleceğine, kendi işini kurmak için türlü adımlar atacağına, bol kazançlı günler geçireceğine, çok zor dönemlerden geçeceğine, gülen yüzünün hiç solmayacağına, tüm dileklerin tutacağına, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına, dertlerin ve endişelerin son bulacağına tabir olunur.

Kahve falında öz baba gördüyseniz:

  • Tecrübeli veya bilgili kişilere danışarak doğru yolu bulabilirsiniz.

Kahve falında öz baba görmek belli bir kazanç elde edileceğine, yapılan işlerin fazla kazanç getirmeyeceğine, sorunların yavaş yavaş çözüme kavuşacağına, rakipler ile rekabet edemeyecek durumlara düşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında öz babasını görmek bir sebeple etrafındaki bazı insanlar ile arasının açılacağına, sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine rivayet eder.

Kahve falında öz babasının öldüğünü görmek sağlığının ve keyfinin yerinde olacağına, yükseleceğine, bilgili kimse haline geleceğine ve hayatını en iyi şekilde yaşamayı başaracağına yorulmaktadır.

Kahve falında özlenen kişiyi görmek sıkıntılarının sorunlarının biteceğine, mutluluk verici olaylar yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında turgut özalı görmek eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, güzel günler yaşanacağına, rızkının genişlemesine ve kazancının artmasına vesile olacak işlere gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında öz abiyle kavga etmek çok büyük çaba gösterilmesine rağmen bir türlü toparlanmayacağına, belki de şirketi iflasın eşiğine gelmekten kurtuluşa erileceğine yorulur.

Kahve falında özcan denizi görmek kişinin kimseye muhtaç olmayacağına, el açmayacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine, baba ile bazı konularda anlaşmazlık yaşanacağına inanılır.

Kahve falında öz kardeşinin öldüğünü görmek çok kısa sürede sevdiğiniz birinden sevindirici bir haber geleceğine ve hayatınızın bundan sonraki kısımlarına şansın sizden yana olacağına, çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşanacağına yorulur.