Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında balık piştiğini görmek

Kahve falında balık piştiğini görmek onun aracılığıyla rahat yüzü göreceğine, aile hayatı ile ilgili bazı musibetlerle karşılaşacağına, çirkin bir iş yapmaya, daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına, bir sebeple iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, hiç olmadığı kadar zor zamanlar geçireceğine, girdiği her işte çok başarılı olacağına, yakın bir arkadaşının ihanetine uğrayacağına, anne duasının açılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında balık piştiğini gördüyseniz:

  • Yasalarla da başınız derde girebilir.

Kahve falında balık piştiğini görmek fal sahibinin hayatının kolaylaşacağına, düştüğü zor durumlardan yakın zaman içinde kurtulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında evde yemek piştiğini görmek sıkıntılarını bu şekilde üzerinden atacağına, işlerine ve kazancına nazar değeceğine rivayet eder.

Kahve falında sütün piştiğini görmek küçük şeyleri kafaya takıp moralinin bozulmasına, canın sıkılmasına da izin vermeyeceğine, hedeflerine yaklaşacak fırsatlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında etin piştiğini görmek eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına, malının, parasının ve canın güvende olacağına tabir olunur.

Kahve falında tavuk piştiğini görmek kendisini çok özgüven sahibi biri olarak bulacağına, kazancın, mutluluğun ve sağlığın daim olacağına işarettir.

Kahve falında et yemeği piştiğini görmek fal sahibinin çok zor ve kötü günler geçireceğine, uzun zaman boyunca bu durumla uğraştıktan sonra çok zor bir işe gireceğine tabir olunur.

Kahve falında mısırın piştiğini görmek yaptığı bir hareket ya da söylediği bir sözden ötürü insanların kendisinden uzaklaşacağına ve çok büyük bir boşluğa düşüp kendini çok çaresiz hissedeceğine, kucaklaşacağına, hasret ve özlem gidereceğine işaret eder.

Kahve falında pişti kağıtları görmek kötü bir kişinin oyununa gelineceğine, zarar getirecek bir işe girileceğine ve bu işte büyük bir sorun yaşanacağına, dininden, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine delalettir.