Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında gevrek görmek

Kahve falında gevrek görmek işlerinden belirsizlik olacağına, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına, aksiliklerin ve tersliklerin üst üste geleceğine, hem parasal hem ruhsal olarak zarara uğranacağına, iş sahibi olmak için uğraş verileceğine, işlerine yeteri kadar konsantre olamaması neticesinde kovulma tehlikesi ile karşı karşıya kalacağına, daha sonra bu durumların kırgınlığa kadar gideceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, işlerinin rast gideceğine, yaşanan rahatsızlıkların son bulacağına, işlerin günden güne azalması yüzünden borçlarının artacağına delalettir.

Kahve falında gevrek gördüyseniz:

  • Asabi dengenizi korursanız kazançlı çıkarsınız.

Kahve falında gevrek satmak karşısına büyük ve eşsiz kapılar açılacağına, huzurunu kaçıran ve rahatsız olmasına neden olan durumları düzelteceğine inanılır.

Kahve falında gevrek yediğini görmek sevdiği kişiler ile çok güzel günler geçireceğine, iş dünyasında çok büyük bir prestij yakalayacağına, hayatı boyunca ruhundan ve bedeninden şifanın eksik olmayacağına rivayet eder.

Kahve falında gevrek almak çok büyük sıkıntılar çekeceğine, sorunun nereden kaynaklandığına ve nasıl çözüleceğine kafa yormak içim çok çabalayacağına, rakipsiz hale geleceğine işaret eder.

Kahve falında gevrek görmek kendisini yıpratacak ve erken yaşta yaşlandıracak hiçbir sorunun olmayacağına, sorunların günden güne daha zor bir duruma geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında mısır gevreği görmek çok büyük problemler ile karşılaşılacağına, işteki ortaklardan ihanet görüleceğine, parasal olarak büyük sıkıntılar yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında mısır gevreği yemek aile bireyleri arasındaki tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, yaptıkları ile birçok kişiyi inciteceğine delalet etmektedir.

Kahve falında gevrek ekmek görmek hastalıklarının düzeleceğine, onun da uzun süre bu durumu halledebilmekle vakit harcayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında gevrek yemek görmek sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde sona ereceğine, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına, rızkının ve kısmetinin yolda olduğuna, yakın bir zamanda fal sahibini bulacağına inanılır.