Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında rüzgara kapılıp uçmak

Kahve falında rüzgara kapılıp uçmak kardeşler arasında yaşanan tartışmaların aile büyükleri tarafından bitirileceğine, kısa vadede olmasa bile uzun vadede büyük maddi kazanç sağlayacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, zorlukların, sıkıntıların ve dertlerin biteceğine, çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, parasal sıkıntılarının çok büyük olacağına ve eğer önlem almazsa çok daha kötü durumlara düşeceğine, büyük çabalarla geldiği mevkiden gönderileceğine, kurulu düzeninin sürüp gideceğine, dileklerine ve hayallerinde kavuşacağına ve muradına da ereceğine, götürüsünün, getirisinden daha fazla olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında rüzgara kapılıp uçmak gördüyseniz:

  • Maddi konularda sular ısınıyor olabilir.

Kahve falında rüzgara kapılıp uçmak girdiği her işte çok başarılı olacağına, parasal olarak çok sorunlu ve büyük zarar görülecek bir döneme girildiğine, bu yüzden yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine alamet eder.

Kahve falında rüzgarda uçmak dost sandığı kimselerden sıkıntı alacağına, çalışmalarının beğenileceğine, fikirlerinin de istediği takdiri toplayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında rüzgardan kaçmak her zaman dürüstlüğü, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına, işten kaçmayacağına ve alnının teriyle kazancını elde edeceğine, iş hayatının ve aile hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kuzey rüzgarı görmek yeni bir yuva kurmak için uğraş verileceğine, anne babanın çok hoşuna gidecek bir adım atılacağına yorulur.

Kahve falında büyük rüzgar görmek sevilen bir kişinin kısa süre önce bozulan sağlık durumuyla ilgili olumlu haberler alınacağına, ekmeğinin azalmayacağına işaret eder.

Kahve falında evde rüzgar görmek zorluklara boğuşulacak bir döneme girileceğine, atılan adımların boşa gideceğine, hayırlı bir şekilde başlayan bir işin sıkıntı verici bir hal alacağına, devletle ve mahkemelerle başının derde gireceğine delalet eder.

Kahve falında rüzgardan hortum görmek sadece istemenin ya da düşünmenin yetmeyeceğine, kazancının artması ile malının ve rızkının da çoğalacağına tabir olunur.

Kahve falında rüzgara kapılmak çok sevilen ve değer verilen insanlar ile araya çok büyük mesafeler konulacağına, maddi açıdan çok sorunlu bir döneme gireceğine tabir olunur.