Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında alkol satın almak

Kahve falında alkol satın almak başarısızlıklara düşeceğine, bereketin geleceğine, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, geleceği ile ilgili olarak doğru kararlar alacağına, rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine, bu iş yüzünden bir sağlık sorunu yaşanacağına, ihtiyaçlarını gidermekte maddi sıkıntı çekmeyeceğine yani geçim derdi olmayacağına, hayatının bir düzene kavuşacağına, yakın zaman içinde üzüntü duyulacak bazı olaylar yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında alkol satın almak gördüyseniz:

  • Gerek aile büyükleriniz, gerekse yaşlı kimselerden gelen olumlu yardımlar size yeni bir yön kazandırabilir.

Kahve falında alkol satın almak kazancın artması sayesinde daha bir güzel hayata sahip olunacağına, bir sebeple daha dikkatli ve hızlı olunması gerektiğine, aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına inanılır.

Kahve falında evde alkol içmek yardımın alınacağına, korkularını ve şüphelerini yeneceğine işaret eder.

Kahve falında alkollü araba kullanmak atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına ve tüm zararlarını telafi edeceğine, kavgaların büyüyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında birinin alkol içtiğini görmek yeni bir hayata merhaba denileceğine ve kısa sürede çok mutlu olunacağına, iş hayatında neredeyse iflasın eşiğine geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında alkol şişesi görmek hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, çok güzel çalışmalar yapacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, maddi anlamda rahatının daimi olacağına işarettir.

Kahve falında alkol kullanmak kendi işini kuracağına, ticaret adamı (kadını) olacağına ve herkesin adından söz ettiği itibarlı kişi konumuna geleceğine, kötü kişilerin yenilgiye uğratılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında alkol içen birini görmek çok büyük bir mutluluk duyacağına, maddi anlamda çok ileri gidileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında birini alkollü görmek mesleğinde geri plana düşeceğine, verdiği kararlar doğrultusunda çok iyi bir mevkiye sahip olacağına işaret eder.